reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest szansa, że mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
27 Lipiec 2021
Postów
6
Hej, mam 25 lat i nieregularne cykle które mam skąpe trwające 3 dni (plus 2 dni przed i po brazowe plamienia) 🙂 ten cykl miałam monitorowany przez ginekologa
21.06 dostałam okres
28.06-1.07 brałam clostilbegyt
05.07 miałam 3 pęcherzyki i dostałam zastrzyk pregnyl 500
08.07 miałam płyny owulacyjne
24.07 zrobiłam bete która wynosiła mniej niż 2,3 😞
I teraz pytanie czy beta może jeszcze wzrosnąć?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210726_131509_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_20210726_131509_com.google.android.apps.docs.jpg
    210,5 KB · Wyświetleń: 566
reklama
Hej, mam 25 lat i nieregularne cykle które mam skąpe trwające 3 dni (plus 2 dni przed i po brazowe plamienia) 🙂 ten cykl miałam monitorowany przez ginekologa
21.06 dostałam okres
28.06-1.07 brałam clostilbegyt
05.07 miałam 3 pęcherzyki i dostałam zastrzyk pregnyl 500
08.07 miałam płyny owulacyjne
24.07 zrobiłam bete która wynosiła mniej niż 2,3 😞
I teraz pytanie czy beta może jeszcze wzrosnąć?
Chciałam dodać że 21. 07 dostałam bardzo skąpy (jeszcze bardzije niż mam zazwyczaj) okres który trwał 1,5 dnia i krew była czarna czy to mogła być implantacja?
 
Hej, mam 25 lat i nieregularne cykle które mam skąpe trwające 3 dni (plus 2 dni przed i po brazowe plamienia) 🙂 ten cykl miałam monitorowany przez ginekologa
21.06 dostałam okres
28.06-1.07 brałam clostilbegyt
05.07 miałam 3 pęcherzyki i dostałam zastrzyk pregnyl 500
08.07 miałam płyny owulacyjne
24.07 zrobiłam bete która wynosiła mniej niż 2,3 😞
I teraz pytanie czy beta może jeszcze wzrosnąć?
Jeżeli 8.07 byłaś już po owulacji, a 24.07 beta negatywna to niestety, ale w ciążę w tym cyklu nie zadałaś. Beta jest wiarygodna 14-15 dni po owulacji.
 
Cześć wszystkim staraczkom 😊 z mężem staramy się o dziecko 3 miesiąc. Cykle mam co 27-28 dni regularne. W tym cyklu miesięcznym, zaraz po owulacji boli mnie podbrzusze i co jakiś czas w piersi czuje takie pieczenie( nie wiem dokładnie jak to opisać. Okres powinnam dostać za 12 dni i na bóle podbrzusza jest wydaje mi się za wcześnie. Wiecie może co to może być? Dziękuję za odpowiedź 😊
 
Cześć wszystkim staraczkom 😊 z mężem staramy się o dziecko 3 miesiąc. Cykle mam co 27-28 dni regularne. W tym cyklu miesięcznym, zaraz po owulacji boli mnie podbrzusze i co jakiś czas w piersi czuje takie pieczenie( nie wiem dokładnie jak to opisać. Okres powinnam dostać za 12 dni i na bóle podbrzusza jest wydaje mi się za wcześnie. Wiecie może co to może być? Dziękuję za odpowiedź 😊
Podbrzusze może cię boleć od progesteronu.

Pieczenie w klatce to raczej nie objaw ciąży..mnie się kojarzy tylko z zawałem 🤔 Ja bym to skonsultowała z lekarzem.
 
Cześć wszystkim staraczkom 😊 z mężem staramy się o dziecko 3 miesiąc. Cykle mam co 27-28 dni regularne. W tym cyklu miesięcznym, zaraz po owulacji boli mnie podbrzusze i co jakiś czas w piersi czuje takie pieczenie( nie wiem dokładnie jak to opisać. Okres powinnam dostać za 12 dni i na bóle podbrzusza jest wydaje mi się za wcześnie. Wiecie może co to może być? Dziękuję za odpowiedź 😊

Bóle podbrzusza mogą występować po owulacji, jeśli oczywiście miała ona miejsce.
Co do uczucia pieczenia - nie wiem co to może być ;)
Do okresu daleko, na objawy zdecydowanie za wcześnie.
 
Hej.
Ja nie wiem czy trafiłam na dobry wątek.. Ale może pomożecie.

Mam 26- dniowe cykle (rzadko się zdarza żeby trwały krócej). Od 2 lat Ok miałam plamienia przed okresem- ok 2-3 dni, bardzo skąpe. Zaraz po nich okres.

6 lipca do 10 lipca trwała u mnie miesiaczka- poprzedzzona lekkim 2 dniowym plamieniem- słabym.
16 lipca kochałam się z partnerem- ok 3 razy (tak, szalelismy) z czego raz użyliśmy prezerwatywy, aczkolwiek pozostałe razy kończyły się na zewnątrz.
Kolejny raz był 19 lipca- 2 razy bez anty- również kończący się na zewnątrz.

Okres powinnam dostawa 1 sierpnia- wg cyklu 26 dni.
Tymczasem ja już wczoraj czyli w 22 dniu cyklu mkalam sluz przezroczysty z niewielka ilością krwi, ok północy dziś dzień 23 cała wkładka brudna krwia- czerwona, rozowa, brunatna bez sluzu, rano pp toalecie krew jakby czerwona, rozowa. Od rana potem tylko niewielkie ilość tej krwi (jest to wiecej) krwi niż przy tym plamienie przed okresem które miewałam.
Od niedzieli pobolewa mnie lekko podbrzusze jak na okres, mam też lekkie zawroty głowy, senność, rozdrażnienie- piersi nie bola w ogóle ale są chyba nabrzmiale, klucie lekki w boku, apetyt jak u niedźwiedzia. Zwykle boli mnie brzuch jak już dostane okres a nie przed...
Dzisiaj w pochwie temp 37.3... jeśli by się zaczął okres to powinna być niższa.
Szyjka twarda, jakby zamknięta ale bez sluzu...
Nie wiem czy to może być objaw ciąży... 4 dni przed okresem takich plamienie nigdy nie miałam..
Czy to może być TO? Ciaza?
 
Hej.
Ja nie wiem czy trafiłam na dobry wątek.. Ale może pomożecie.

Mam 26- dniowe cykle (rzadko się zdarza żeby trwały krócej). Od 2 lat Ok miałam plamienia przed okresem- ok 2-3 dni, bardzo skąpe. Zaraz po nich okres.

6 lipca do 10 lipca trwała u mnie miesiaczka- poprzedzzona lekkim 2 dniowym plamieniem- słabym.
16 lipca kochałam się z partnerem- ok 3 razy (tak, szalelismy) z czego raz użyliśmy prezerwatywy, aczkolwiek pozostałe razy kończyły się na zewnątrz.
Kolejny raz był 19 lipca- 2 razy bez anty- również kończący się na zewnątrz.

Okres powinnam dostawa 1 sierpnia- wg cyklu 26 dni.
Tymczasem ja już wczoraj czyli w 22 dniu cyklu mkalam sluz przezroczysty z niewielka ilością krwi, ok północy dziś dzień 23 cała wkładka brudna krwia- czerwona, rozowa, brunatna bez sluzu, rano pp toalecie krew jakby czerwona, rozowa. Od rana potem tylko niewielkie ilość tej krwi (jest to wiecej) krwi niż przy tym plamienie przed okresem które miewałam.
Od niedzieli pobolewa mnie lekko podbrzusze jak na okres, mam też lekkie zawroty głowy, senność, rozdrażnienie- piersi nie bola w ogóle ale są chyba nabrzmiale, klucie lekki w boku, apetyt jak u niedźwiedzia. Zwykle boli mnie brzuch jak już dostane okres a nie przed...
Dzisiaj w pochwie temp 37.3... jeśli by się zaczął okres to powinna być niższa.
Szyjka twarda, jakby zamknięta ale bez sluzu...
Nie wiem czy to może być objaw ciąży... 4 dni przed okresem takich plamienie nigdy nie miałam..
Czy to może być TO? Ciaza?

Krwawiłaś więc to nie ciąża.
Jeśli pojawia się plamienie implantacyjne to są to śladowe ilości, np niteczki krwi lub jasnobrązowe, delikatne plamienie a nie brudna, bordowa czy zywa krew.

Miesiączkowanie nie zawsze musi wyglądać tak samo.
 
reklama
Do góry