reklama

czy jest szansa że mogę być w ciąży ???

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez smerfetkab26, 14 Styczeń 2014.

1. smerfetkab26

smerfetkab26 Początkująca w BB

Okres miałam 24.12.2013 r. cykl mój trwa 31 dni . w dni płodne miałam stosunek z wytryskiem dniach 8.01 i 9.01 , temperatura cały czas utrzymuje się 37.1 stopni , piersi mnie bolą , troszkę brzuch mnie bolał, zdarzyło się że kręciło mi się w głowie...

2. karolq8

karolq8 Fanka BB :)

Szansa zawsze jest! Musisz poczekac jeszcze. Duzo cierpliwosci!

3. reklama
  4. edna

edna Początkująca w BB

Hej. Szansa jest:) jeśli nie chcesz czekać do okresu zbadaj poziom HCG i wszystko będzie jasne.

5. .jagódka

.jagódka Fanka BB :)

Jasne będzie jakieś 10-13dni od stosunku.. Wcześniej nie ma po co bety robić, dopóki się zarodek nie zagnieździ to sobie z fusów można wróżyć. Podwyższona temperatura musi się utrzymywać przynajmniej 18dni od owulacji, oczywiście mowa tu o PTC, mierzonej rano, w pochwie, ustach lub rektalnie codziennie przez cały cykl.

6. smerfetkab26

chcę dodać że mnie boli podbrzusze jak na okres oraz piesi momentami mocniej bolą nigdy wcześniej tak mnie nie bolały tyle czasu przed okresem ale jeszcze tydzień do @ , wczoraj wieczorem poczułam jak zaczął śluz we mnie w środku lecieć i cały czas czuje ,mam dzisiaj skok temp
    nie wiem co mam myśleć czy udało się czy nie

7. smerfetkab26

śluz mam biały gęsty w miarę cały czas czuje go w środku
    dodam że pierwszy raz mam taki śluz i po trochu leci on , po owulacji zawsze sucho było
    cały czas mnie te piersi bolą oraz brzuszek delikatnie , jeszcze mam tydzień nie pewności i będzie wiadomo czy nie będzie @ czy będzie , staram się nie nakręcać na to...

8. smerfetkab26

Ponad tydzień boli mnie podbrzusze oraz piersi , jak zacznę coś robić to zaraz brzuszek zaczyna boleć mnie a piersi mam nabrzmiałe i bolące różnie i ten śluz raz go mam więcej aż wylewa się a raz mniej jest on biały , temperatura rano utrzymuje się 37.1-37.2 stopni , do miesiączki mam jeszcze tak 4 dni jak powinna pojawić się , miałam też ostatnio w nocy ssanie żołądka sama już nie wiem dlaczego tak mam a nigdy tak nie było

Poleć forum