reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy jest szansa że mogę być w ciąży ???

Dołączył(a)
14 Styczeń 2014
Postów
4
Okres miałam 24.12.2013 r. cykl mój trwa 31 dni . w dni płodne miałam stosunek z wytryskiem dniach 8.01 i 9.01 , temperatura cały czas utrzymuje się 37.1 stopni , piersi mnie bolą , troszkę brzuch mnie bolał, zdarzyło się że kręciło mi się w głowie...
 
reklama
Hej. Szansa jest:) jeśli nie chcesz czekać do okresu zbadaj poziom HCG i wszystko będzie jasne.

Jasne będzie jakieś 10-13dni od stosunku.. Wcześniej nie ma po co bety robić, dopóki się zarodek nie zagnieździ to sobie z fusów można wróżyć. Podwyższona temperatura musi się utrzymywać przynajmniej 18dni od owulacji, oczywiście mowa tu o PTC, mierzonej rano, w pochwie, ustach lub rektalnie codziennie przez cały cykl.
 
chcę dodać że mnie boli podbrzusze jak na okres oraz piesi momentami mocniej bolą nigdy wcześniej tak mnie nie bolały tyle czasu przed okresem ale jeszcze tydzień do @ , wczoraj wieczorem poczułam jak zaczął śluz we mnie w środku lecieć i cały czas czuje ,mam dzisiaj skok temp
nie wiem co mam myśleć czy udało się czy nie
 
śluz mam biały gęsty w miarę cały czas czuje go w środku
dodam że pierwszy raz mam taki śluz i po trochu leci on , po owulacji zawsze sucho było
cały czas mnie te piersi bolą oraz brzuszek delikatnie , jeszcze mam tydzień nie pewności i będzie wiadomo czy nie będzie @ czy będzie , staram się nie nakręcać na to...
 
reklama
Ponad tydzień boli mnie podbrzusze oraz piersi , jak zacznę coś robić to zaraz brzuszek zaczyna boleć mnie a piersi mam nabrzmiałe i bolące różnie i ten śluz raz go mam więcej aż wylewa się a raz mniej jest on biały , temperatura rano utrzymuje się 37.1-37.2 stopni , do miesiączki mam jeszcze tak 4 dni jak powinna pojawić się , miałam też ostatnio w nocy ssanie żołądka sama już nie wiem dlaczego tak mam a nigdy tak nie było
 
Do góry