reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest szansa że wszystko sie ułoży? ! Beta nie podwaja sie

Dołączył(a)
18 Listopad 2018
Postów
5
Hej wszystkim , próbuje ratować moją ledwo żyjącą nadzieję. .
Pierwsza wizytę będę miała 26, ale do tego czasu musiałam zrobić słynną betę z krwii. Myślałam że wszystko będzie wporzadku , niestety moje wyniki są alarmujące
14.11- 1285
16.11- 1674
jestem w panice nie ma 60%
Beta rośnie ale nie podwaja się !
Dziś zrobiłam następna ale wynik w poniedziałek . Polecono mi zgłoszenie się na pogotowie jeżeli beta będzie znowu taka ..
Ktoś tak miał ? Skończyło się dobrze ? Jestem przerażona że serce może nie bić...
 
reklama
Hmm mogę napisać jak było u mnie ,tak samo beta bardzo słabo rosła ,na wizytę poszłam w 6+0 lekarka powiedziała że z ta beta różnie bywa i zobaczymy ,na USG piękny zarodek i serduszko,w 8+0 tak samo wszystko było super .. do 9+2 poleciał różowy śluz , pojechałam do gin i niestety okazało się że serduszko już nie bije ,rozwój zatrzymal się na 8 tyg czyli zaraz po wcześniejszej wizycie :( musisz czekać , powtórz jeszcze betę może ruszy ,może będzie wszystko dobrze ,u mnie mógł być problem z krzepliwością i ta słaba beta nie miała nic wspólnego ze strata ,nie wiem tego ,czytałam wtedy dużo o tych niskich przyrostach i były takie sytuacje że ciążę rozwijały się dobrze ,nie masz możliwości iść wcześniej gdzieś prywatnie ?
 
Hej, ja bym poszła prywatnie. Mi w poprzedniej ciazy niestety się nie udało, betę robiłam kilka razy.twraz w ciąży nie robiłam w ogóle. Nie chciałam się stresować, tylko czekałam na rozwój, ciąża i tak była zagrożona. A twoim przypadku może być dobrze, czego ci życzę. Czasem jednak lepiej iść niż się denerwować, bo to szkodzi dzieciaczkowi. Powodzenia
 
Minimalny przyrost bety to 66 %. U Ciebie jest poniżej a na tym etapie powinna energicznie rosnąć. Sprawdź wynik jutro i jeżeli spada to czekaj. Wcześniejsza wizyta nic Ci nie da. Jeżeli rośnie, ale minimalnie idź wcześniej do lekarza.
 
Niestety beta 1703... Jutro idę na oddział, nie mam siły ' w nocy miałam silne bóle... :(Nie dam rady wytrzymać do 26...
 
reklama
Do góry