reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest szansa?

Czy jest szansa?

  • Tak

  • Nie

  • Miałam podobnie i udało się!:)


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Dołączył(a)
21 Październik 2018
Postów
1
Dzień dobry kobietki, poszukuje odpowiedzi na moje pytanie, nie pouczania :)
Mam bardzo nieregularny okres i zanikający, ostatnio miałam 3 miesiące temu, wizyty u ginekologa zaniedbałam ostatnimi czasy. Razem z mężem 10 dni temu współżyliśmy i poniesieni chwilą... Stało się:) 5 dni później pojawiło się plamienie, jeden dzień. Mąż wrócił z trasy przedwczoraj i współżyliśmy, po stosunku pojawiło się leciutkie krwawienie , nigdy wcześniej tak nie było. Czy istnieje jakaś szansa że zaszłam w ciążę? bardzo zapragnęliśmy dziecka i liczymy, że może się udało:) czytałam, że pomimo braku okresu może wystąpić owulacja. Proszę o odpowiedzi. Chcemy poczekać jeszcze z 10 dni, by test był bardziej wiarygodny, ale czekanie mnie wykańcza:)
 
reklama
Tego nie trzeba wyczytax w internecie, zeby wiedziec ze jak nie ma miesiaczki to owulacja i tak wystepuje. Ja jestem w ciazy, a miesiaczki nie mialam 2 miesiace. :) miesiaczka nie jest wyznacznikiem w dzisiejszych czasach czy sie zajdzie w ciaze czy nie, bo jest masa kobiet, ktora nie ma miesiaczki, a zaszly w ciaze i urodzily zdrowe dzieci.
 
Ja gdy zaszłam w ciążę to miała wlasnie takie jednodniowe plamienie. :) Tylko że sporo dłużej po stosunku. Jakaś szansa napewno jest , ale zrób tak jak piszesz . Poczekaj jeszcze trochę i tescik albo beta . ;)
 
Do góry