reklama

czy jest to możliwe? proszę o pomoc:(

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2015' rozpoczęty przez agatka1990, 7 Marzec 2015.

1. agatka1990

agatka1990 Aktywna w BB

Powiedzcie mi... czy to możliwe, zeby mija szyjka skrocila sie do niebezpiecznej granicy? Dwa tygodnie temu bylam badana (24tydz) i lekarz powiedział, ze moja szyjka ma okolo 3,04 i i jest w miarę twarda. Ze względu na to ze mialam twardnienie brzucha dostalam nospe, luteine i magnez. Od 20 do 24 szyjka skrocila sie okolo 5mm.Powiedzcie mi... bbrzuch twardnieje mi okolo 4-5razy dziennie . wcześniej twarnial znacznie czesciej. Oprócz tego leze z poduszka pod pupa i wstaje tylko do wc. To mozliwe zeby mimo wszystko szyjka się dalej skracala? Bo do kontroli mam jeszcze tydzień:( a ja powoli fiksuje:(

2. agatka1990

agatka1990 Aktywna w BB

Mialo byc 3,4cm

3. reklama
  4. karina88

karina88 Fanka BB :)

W takich sprawach to musisz kontaktowac sie z lekarzem bo my mozemy sobie tutaj pogadac o ewentualnych dolegliwosciach albo o tym co lekarz juz stwierdzil. Żadna (chyba;) ) z nas nie jest spepecjalistka w tej dziedzinie i strach wyrazac opinie w takich kwestiach. Tak mi sie wydaje...

5. Czoperka

Czoperka Fanka BB :)

Zgadzam się z tym co napisała Karina. Moim zdaniem za bardzo się zamartwiasz i stresujesz wszystkim, a to nie robi dobrze Dzieciątku. Jeśli jednak nie potrafisz się nie martwić albo masz ku temu powody, to poproś lekarza o częstsze wizyty lub chociaż możliwość kontaktu telefonicznego.

6. monisiap5

monisiap5 Fanka BB :)

Jeśli masz faktycznie jakieś objawy które się nasilają to powinnaś wcześniej skontaktować się ze swoim lekarzem bo popadanie w paranoję niestety nic nie pomoże a nerwy tylko szkodzą maluszkowi. Każda z nas jest inna i inaczej przechodzi ciąże, Twoja szyjka nie jest jeszcze tak bardzo krótka i co najważniejsze jest twarda i zamknięta, lekarz Ci na pewno przepisał jakieś leki rozkurczowe i zapewne magnez więc trzymaj się zaleceń i głowa do góry NERWY NIE POMAGAJĄ

7. loca

loca Aktywna w BB

Ja szyjkę przez USG miałam badaną pierwszy raz jakieś 1,5 tyg temu i wyszło 32,7mm i moja lekarka stwierdziła ze póki co jest w normie, nawet nie dostałam zaleceń jakiegoś szczególnego oszczędzania się. Ważne jest chyba żeby była zamknięta i w miarę twarda. Ty jeżeli leżysz cały czas to chyba nic więcej sama zrobić juz nie możesz tylko dalej odpoczywać i faktycznie poprosić lekarza o czestsze wizyty:)

8. agatka1990

agatka1990 Aktywna w BB

A w którym jesteś tygodniu? :)

9. loca

loca Aktywna w BB

25 dopiero:)

10. reklama

Poleć forum