reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest tu ktoś , kto dzięki pewnemu lekarzowi z kłodzka nie doczekał sie dzidzisia?

reklama
chciałabym napisac Ci ze to kiedys minie i przestanie bolec ale niestety tak nie bedzie:-( ta mysl 'dlaczego ja' zawsze bedzie wracac ale z czasem bedzie troszke lepiej wszystko sie jeszcze ulozy:tak:
 
Kochana zapraszam cie na nasz watek głowny 'ciaza po poronieniu' sa tam wspaniałe wrazliwe dziewczyny zawsze gotowe wysluchac poradzic pocieszyc wszystkie przezyłysmy ta strate i wspieramy sie wzajemnie to naprawde ogromna ulga moc porozmawiac z kims kto rozumie
 
słodziutka e witam
moze i tak , sama nie wiem ,
ten lekarz ............. a szkoda słów,
zbieram sie jakoś
dzięki dwojce którą juz mam
chciałam jeszcze jedno,
ale juz nie będę próbować....
za dużo strachu we mnie i ciągle te myśli - a jak znowu pójdzie coś nie tak............


poprostu boję się
pozdrawiam
 
Cieszę się ze napisałaś na wątku głównym. Nie bój się nam opowiedzieć co się stało. Chyba że jest to dla Ciebie zbyt bolesne przeżycie (baaa co ja mówię napewno jest to dla Ciebie bolesne przezycie) ale może znajdziesz siły by Nam opowiedziec co się stało. Czekamy .. jak będziesz mieć tylko ochotę możesz też napisać prywtaną wiadomośc do którejś z nas.
Może uda Ci się pomóc.
Udzielaj się.. i uwierz że po każdej nawet najgorszej burzy ZAWSZE wychodzi słoneczko.. dla Ciebie i Twojej rodziny też napewno wyjdzie. Tylko daj sobie czas na żałobę..
Tulę mocno do serduszka.
Pisz... pisz... pisz do nas.
 
jestem z Klodzka i w zeszlym roku bylam w ciazy i zaczelam krwawic w trakcie.pojechalam do szpitala,lekarz zbadal,dal zastrzyk przepisal nospe zgarna 80 zlotych,poklepal po ramieniu i zyczyl powodzenia.Dwa dni pozniej poronilam a wlasciwie to dostalam krwotoku.to byla 16 tygodniowa ciaza.oczywiscie ten lekarz nadal przyjmuje i zgarnia kase
 
reklama
pinar - zapraszam do nas dziewczyn na wątek głowny "ciąza po poronieniu" tam jest wiele dziewczyn które przeszły przez to co Ty czy ja. Jest też tam Katrin która zaczeła ten wątek.
Tulę Cię mocno i napisz coś wiecej o sobie. Jak się czujesz? Ile masz lat? Czy udało Ci się zajść kolejny raz w ciąże..itp.
Czekamy na Ciebie na wątku głównym.
 
Do góry