reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy jest tutaj ktos bez zabkow

inka75

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Sierpień 2006
Postów
125
martwie sie tym,ze Kamil nie ma jeszcze zadnego zabka,jego brat w tym wieku mial chyba 5.Kamil potwornie sie slini zjadlby a wlasciwie zgryzlby wszystko co mu wpadnie w raczki,scisk dziasel ma taki mocny,ze az boli,a zebow nie widac :-[strasza mnie,ze jak nie wyjda do roczku to bedzie mial nacinane dziasla!!to prawda??brzmi strasznie,na pewno jest tez bolesne.sa tu moze jakies inne "bezzabki"???pozdrawiamy :)
 
reklama
Wszystko o ząblowaniu piszemy w wątku "Ząbkowanie czy to już?..." zapraszam tam.
Inko mój Kamilek też jeszcze nie ma zabków a ślini się już od bardzo dawna i gryzie co popadnie. Nie przemuj się wyjdą o właściwym dla niego czasie. Wiele mam mi mówiło że ich dzieciom ząbki wychodziły dopiero około roku i później:)

Życzę bezbolesnego ząbkowania, zobaczymy , który kaml będzie pierwszy, chociaż wydaje mi się ze Kamil od Emolan już ma ząbki.
 
Witam!!
Moja Julia tez nie ma jeszcze ząbków ::) Lekarz po ostatniej wizycie powiedział ze jej wychodzą dwa ząbki na raz niby na dole ale juz minęło 3 tyg i dalej nic ??? Ani jednego nie wiedać.Strasznie się ślini czasem jest marudna gryzie co popadnie :) Cięzko jest bo gdy chciałam jej dać większy kawałek to pogryzienia to wszystko wypluwała no i jeszcze sie mogła udławić.Teraz tylko czekamy z niecierpliwościa chociaz na jeden :) Jest bardzo wesoła dziewczynką rozbrykaną na maxa i rozwija sie prawidłowo ::)
WIec nie martw sie jestesmy z wami no i razem bedziemy czekać na ząbki.Pozdrawiam papa

 
witaj JUSIA i jak tam zabki u malutkiej,moze czytalas ,Kamilowi wyszedl 1 zabek 3dni temu rowno na 10m-cy,a dzisiaj zauwazylam,ze wychodzi 2!!!!stukalam lyzeczka i slychac,cala jestem happy,Kamil troche mniej,ale wreszcie sie doczekalismy.Caluski :) ;) :laugh:
 
Wiatam!!!
Moja Julia dalej sie męczy bo ząbki jeszcze nie do końca sie przebiły a co do łyżeczki to jest bardzo trudno jej zobaczyc bo mała zaciska ja w buzi i nici ze stukania.Palcem jak dotykam to ma bardzo napuchnięte dziąsełak i dosć twarde.Moze jutro uda mi sie zobaczyc poprzez łyżeczke.A jaki to jest dziwęk??Czy tak jak u nas taki stuk jak robimy sobie??musze dalej sie meczyc bo nie jest to dla mnie łatwe a dla niej tym bardziej.Pozdrawiam pa
Nasza Julcia
 
Hej Jusia,z tego co piszesz to juz bliziutko i bedziecie sie cieszyly zabkiem albo i dwoma.tak co do lyzeczki to po prostu uslyszysz stukanie(jak cos wyszlo)bo o samo dziaselko nic nie slychac.dzien przed wyjsciem zabka Kamil byl wyjatkowo drazliwy caly dzien,potem byla zarwana noc,acha i zrobil w ciagu dnia chyba 3 kupki wiecej niz zawsze.a rano jak wstalam ledwo zywa a on jak zawsze zaczal pastwic sie nad moja reka poczulam lekkie drapanie,postukalam lyzeczka no i to byl zabek!pa :)
 
reklama
Do góry