reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy jest w ciąży?

Dołączył(a)
31 Lipiec 2020
Postów
8
Cześć zwracam sie do was z prośbą o pomoc mianowicie moja dziewczyna wczoraj zrobila testy ciazowe wczesniej nie mowila mi o żadnych objawach w sumie sam nie zauważyłem u niej jakis zmian a nie raz pytalem okres akutalnie jej sie spoznia 2 dni ostatnie współżycie w którym ,,mozliwe,, ze mogło do czegos dojść było tydzien max 10 temu i teraz jest pytanie od prawej pierwszy test wskazał wynik pozytywny nastepne dwa negatywny pytanie jest w ciazy? prosze pomóżcie bo sie stresuje
116461544_302380874450374_6628875232773879920_n.jpg
 
reklama
reklama
Raczej plamienie implantacyjne odpada jeśli przed tym plamieniem /krwawieniem testy wyszły pozytywne.

Nie do końca. Szyjka jest dość szczelnym tworem na tym etapie ciąży i plamienia a nawet skrzepy powstałe w wyniku implantacji mogą się się uwalniać przez nawet 2-3 tygodnie, stad plamienie na poczatku ciąży nie jest zazwyczaj niepokojące.
 
Dziewczyna dzis dostała okres mozliwe ze testy pokazywaly wynik pozytywny bo ma problemy z nerkami i zażywa leki kiedys doktor tez mowil ze duze prawdopodobienstwo ze jest w ciazy a to wynikało z choroby nerek i sam potwierdził ze moze to byc to albo druga opcja no nie wiem krwawienie jest obfite i mówi ze na pewno okres, zobaczymy jak po upływie bedzie sie czuła i czy beda jakies zmiany.
jeszcze takich kitow to nie słyszałam 🙈zróbcie betę i przestań głupoty pisac
 
Dziewczyna dzis dostała okres mozliwe ze testy pokazywaly wynik pozytywny bo ma problemy z nerkami i zażywa leki kiedys doktor tez mowil ze duze prawdopodobienstwo ze jest w ciazy a to wynikało z choroby nerek i sam potwierdził ze moze to byc to albo druga opcja no nie wiem krwawienie jest obfite i mówi ze na pewno okres, zobaczymy jak po upływie bedzie sie czuła i czy beda jakies zmiany.
Ile wy macie lat że oboje wierzycie w takie rzeczy? Nie ma opcji żeby przy chorobie nerek testy wychodziły pozytywnie. Jak dla mnie jest to poronienie. Następnym razem polecam się zabezpieczyć, albo nie uprawiać sexu jeśli nie potraficie robić tego z głową.
 
Zdradzę autorowi sekret...na każdym pudełku testow jest wyraźnie napisane jaki wynik co oznacza. Następnym razem, w razie watpliwosci, proponuje się odnieść do ulotki.
 
Nie do końca. Szyjka jest dość szczelnym tworem na tym etapie ciąży i plamienia a nawet skrzepy powstałe w wyniku implantacji mogą się się uwalniać przez nawet 2-3 tygodnie, stad plamienie na poczatku ciąży nie jest zazwyczaj niepokojące.
Hormon ciążowy rośnie po implantacji nie po zapłodnieniu. To może być końcowe czyszczenie po ostatniej miesiączce. Nie wiem jak to się fachowo nazywa
 
reklama
Na przyszłość się zabezpieczać,a i jak skończy okres niech dziewczyna pójdzie do ginekologa czy wszystko w porządku .
Dobrze dzięki za rade jeszcze nie powiedziała mi tego bo tak wyczytałem z tego forum ze to dosc grube kreski jak na takie co sie pojawiają później a na tych testach gdy one byly ,,akutalne,, bo zdjecie byly robione po 12h 1 byl pozytywny a na pozostałych 2 nie było żadnych dwóch kresek tylko jedna i puste pola wiec mozliwe ze ona wcale wciazy nie byla prawda?
 
Do góry