reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży? Bardzo się boję

Dołączył(a)
19 Październik 2023
Postów
12
Dzień Dobry,
zwracam się z prośbą o rozwianie moich wątpliwości. 29.08 - 02.09. miałam okres. 13.09 uprawiałam z chłopakiem petting. Cykle mam nieregularne, ale przeważnie 33 dni. W aplikacji dni płodne zaczęły się 17.09 - 30.09, a owulacja miała przypadać na 24.09. Kolejny spodziewany okres miał być 04.10, lecz spóźnił się 6 dni. 09.10 pojawiło się plamienie, najpierw brązowe, później trochę krwi, ale generalnie okresu to nie przypominało - nie bolał brzuch ani piersi. Plamienie trwało 09.10-13.10 (5 dni) Test ciążowy zrobiłam 12.10 wyszedł negatywny. 14.10 czułam lekki ból podbrzusza, wzdęcie brzucha. 15.10 miałam biegunkę, pojawił się bardzo gęsty, biały, przypominający białko jaja śluz. 16.10 zrobiłam kolejny test, także negatywny. 17.10 lekki ból jajników. 19.10 zrobiłam kolejny test, który początkowo był neagtywny, ale po godzinie pojawiła się bardzo, bardzo blada druga kreska. Zapomniałam dodać, że w czasie dni płodnych ocieraliśmy się z chłopakiem narządami intymnymi i boje się, że mógł być na członku preejakulat, który jakimś cudem mógł mnie zapłodnić. Czy mogę być w ciąży?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry