reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży ? Po laparoskopii torbiel na jajniku

Dołączył(a)
25 Wrzesień 2019
Postów
10
Witam wszystkie Panie
Może zacznę od początku
Dwa lata temu przy badaniach kontrolnych lekarz na usg zobaczyl torbiel dużą takze bylam na laparoskopii wynik pokazal ze to torbiel endometrialna bylam pozniej u lekarza bralam tabletki niestety nie moge sobie przypomniec nazwy pozniej w lipcu 2018 r trafilam na bardzo fajna Pania Doktor ktora porobila mi rozne wyniki powiedziała ze ze wzgledu na mlody wiek moze uda mi sje zajsc w ciaze no i dala mi rok czasu na to jezeli by sie nie udalo wtedy kazala sie zglosic i wlasnie teraz ostatnia miesiaczke mialam 18 sierpnia okres spoznia mi sie ponad 10 dni w sobote i w poniedzialek zrobiłam testy ciazaowe wychodza pozytywne dwie bardzo wyrazne kreski ale ciezko mi jest w to uwierzyc w internecie naczytalam sie ze testy nie daja 100% pewnosci ze moze to tez byc torbiel jajnika czy cos bardzo sie martwie do lekarza jestem umowiona w piatek po poludniu ... dodam ze wczoraj zrobila badanie krwi beta hcg i wynik mam taki :
Beta hcg - 8585,00 mlU/ml
I co ja mam o tym myslec ? Czy to jest dobry wynik nie za wysoki .. bardzo sie martwie
 
reklama
reklama
Nie stresuj się ,piękna beta ciąża jak nic , zapytam jesteś z Polski ? masz już kartę ciąży założoną , bo w PL do 10 tyg musisz być pod opieką gina ,żeby Ci się świadczenia należały
 
reklama
reklama
Do góry