reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
Beta wskazuje na brak ciąży. Nie ma ciąży, a więc i objawy nie są ciążowe.
Czy regularnie uprawiasz seks? Jeżeli od 5 czerwca nie uprawiałaś i nie będziesz uprawiać seksu to beta 26.06 będzie w 100% wiarygodna
 
Beta wskazuje na brak ciąży. Nie ma ciąży, a więc i objawy nie są ciążowe.
Czy regularnie uprawiasz seks? Jeżeli od 5 czerwca nie uprawiałaś i nie będziesz uprawiać seksu to beta 26.06 będzie w 100% wiarygodna
Nie regularnie.
Nie uprawiałam.
Czyli nie ma sensu robić jutro bety?
Czy jakbym zrobiła test ciążowy w niedziele, mógłby wyjść pozytywny?
 
Nie regularnie.
Nie uprawiałam.
Czyli nie ma sensu robić jutro bety?
Czy jakbym zrobiła test ciążowy w niedziele, mógłby wyjść pozytywny?

Możesz sobie zrobić, ale ta beta jest negatywna. Nawet jak urośnie, a będzie poniżej 5 to nadal nic nie powie.
Prędzej bym sobie zrobiła progesteron.

Jeżeli ostatnio stosunek był 5 czerwca to: plemniki żyją 2-3 dni, ale w skrajnych przypadkach 7 dni, do implantacji dochodzi w ciągu 6-12 dni od owulacji, beta potrzebuje 48h żeby się rozkręcić = 21 dni od stosunku masz 100% czy jest ciąża czy nie w tym przypadku 26.06 i ja bym do tego czasu nic nie robiła. Chyba że lubisz wydawać kasę i się kuć to możesz nawet codziennie :)
 
Długo by się rozpisywać na temat wszystkich czynników przez które mam taką sytuację jaka mam.
Nie warto tak szybko oceniać ludzi.
Uwierz, że robię wszystko żeby nie mieć kolejnego dziecka. Przynajmniej nie teraz.
A czy ja Cię oceniam? Napisałam coś co mogło cie obrazić? Nie. Zasugerowałam tylko ze może warto pomyśleć o antykoncepcji i to wszystko.
 
Możesz sobie zrobić, ale ta beta jest negatywna. Nawet jak urośnie, a będzie poniżej 5 to nadal nic nie powie.
Prędzej bym sobie zrobiła progesteron.

Jeżeli ostatnio stosunek był 5 czerwca to: plemniki żyją 2-3 dni, ale w skrajnych przypadkach 7 dni, do implantacji dochodzi w ciągu 6-12 dni od owulacji, beta potrzebuje 48h żeby się rozkręcić = 21 dni od stosunku masz 100% czy jest ciąża czy nie w tym przypadku 26.06 i ja bym do tego czasu nic nie robiła. Chyba że lubisz wydawać kasę i się kuć to możesz nawet codziennie :)
Oki dziękuję bardzo za odpowiedź.
 
reklama
Do góry