reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy jestem w ciąży?

Dołączył(a)
17 Październik 2010
Postów
1
Z góry przepraszam, że piszę na tym forum, ale odchodzę już od zmysłów.
Mam 17 lat. Ostatnio z moim chłopakiem pieściliśmy się. On wszedł we mnie (dosłownie 20sekund, bez żadnego zabezpieczenia). Nie doszedł. Nie było wytrysku. Nic tylko preejakulat. Ja 3dni potem dostałam miesiączki. Bardzo typowej. Dodam, że okres powinnam mieć jakieś 12dni przed tym jak on był we mnie.
Wiem, niby nie powinnam się bać, ale mój umysł zaczął wariować. Wymyślałam sobie objawy wczesnej ciąży np. bóle brzucha, jajników, nudności, senność, ospałość. Okres skończył mi się dziś i objawy trwające 5dni odeszły. Teraz pojawiły się brązowawe upływy...Kiedyś też takie miałam, ale dawno temu. Jaka jest szansa na ciążę?
Chłopak mnie uspokaja, że prawie żadne, że to wszystko wytwór mojego umysłu, ale ja się martwię. We wtorek robię test.
Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam ;)
 
reklama
Żadna z nas nie jest tutaj wróżką. Proponuję kupić w aptece test ciążowy i sprawdzić, albo wybrać się do laboratorium na badanie z krwi i wtedy będzie już pewność.

A na przyszłość - jeśli nie planujecie mieć dzieci to wszelkiego rodzaju zabezpieczenia są ogólnodostepne. BDW - prezerwatywa chroni przed różnego rodzaju infekcjami :)


Pozdrawiam i życzę na przyszłość więcej rozwagi :)
 
Zostaje test i już....A tak w ogóle to zajsc w ciaże można praktycznie w każdym momencie cyklu, zalezy to od kobiety...A prezerwatywy drogie nie są....
 
Do góry