reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciaży ??

Ale na tescie jest napisane zeby nie odczytywac wyniku po jakims czasie (nie pamietam juz po jakim) bo moze wlasnie byc przeklamanie. Jesli jestes w ciazy to druga kreska powinna wyjsc do 3 min

Tez zrobilabym test z krwi, dla pewnosci, a skoro sie staracie to trzymam kciuki zeby to jednak bylo TO ;-)
 
reklama
ja poczekam do poniedziałku, jeśli nie dostane okresu, to kupie test i zobaczymy co wyjdzie. A we wtorek albo środe pójde do lekarza :laugh2:
 
Test należy wyrzucic po 5 minutach.. o tego czasu wychodzi prawdziwy wynik poziej juz nie ma co na niego patrzec. ale lepiej poczekaj kilka dni a najlepiej policz czy kochaliscie sie w dni plodne:)
 
od 3 miesięcy staramy się o dziecko, kochamy się w dni płodne i nic :no:. wczoraj wieczorem mierzyłam temperature "tam" i było 37.2, rano też 37.2 a pod pachą 36.6. Brzuch mi boli i zaczynają boleć piersi. Nie wiem czy dostane miesiączkę czy to ciąża.
 
My też tego nie wiemy... Dziewczyny Ci już pisały co masz zrobić. Żeby pomiar temperatury był wiarygodny trzeba go dokonywać przez kilka cykli, zawsze o tej same porze przed wstaniem z łóżka, po kilku godzinach odpoczynku, w innych przypadkach pomiary nie są wiarygodne. Idź do laboratorium, wydasz 30 zł na test a będziesz miała pewność:eek:
 
mam jeszcze jedno pytanie.? czy temperatura pod pachami nie powinna być brana pod uwagę w ogóle? ponieważ miałam cały dzień 36.8 a teraz spadła do 36.0 , oznacza to zbliżający się okres>?
 
mam jeszcze jedno pytanie.? czy temperatura pod pachami nie powinna być brana pod uwagę w ogóle? ponieważ miałam cały dzień 36.8 a teraz spadła do 36.0 , oznacza to zbliżający się okres>?

w obserwacji PTC pomiary pod pachą w ogóle nie są brane pod uwagę
tylko pomiar waginalny lub analny, rzadziej oralny bo trzeba być naprawdę doświadczonym by pomiar był prawidłowy
i tak jak napisała rruurrkkaahttps://www.babyboom.pl/forum/members/rruurrkkaa-18964.html: tylko pomiar tuż po przebudzeniu ma sens
zaś analizy można dokonać po zebraniu wyników z całego cyklu
 
Zrobiłam dziś test (bobo-test) wyszedł negatywny. Myślę że nie jestem w ciąży. Z rana mierzyłam temperaturę i miałam 36.7( ale dziś cały dzień mam 37.2) , od dziś zaczęły mi strasznie boleć piersi i z rana bolało mi podbrzusze a teraz żołądek, nie wiem czy jest sens iść do lekarza, myślę że dostane miesiączkę
 
Dziewczyny, pozwolę sobie dołączyć się do wątku... Może Wy mi pomożecie, ewentualnie sprowadzicie na ziemię... Powiem wam o moich objawach, wam idzie szybciej powiedzenie, czy ciąża jest możliwa, czy nie... mam do was zaufanie...

długość cyklu- 27 dni
Ostatnia @ - 30.11.2011
Starania się - 7-13.12.2011 (średnio co drugi dzień)
Spodziewany termin kolejnej @ - 27.12.2011
Objawy:
- zaczęło się od kłucia jajników
- potem lekkie skurcze i dyskomfort w dole brzucha
- nie miałam ani pół suchego dnia, ciągle mi "mokro", wrażenie "naoliwienia"
- na początku znikomy, a teraz dość doskwierający ból piersi oraz znacznie powiększone piersi (biorę castagnus, który do tej pory niwelował ten skutek przy PMS)
- rozpulchnione brodawki, zmiana koloru na ciemniejszy
- powiększone, opuchnięte wargi sromowe
- zdarzają mi się zaparcia - które do tej pory dla mnie nie istniały
- często mi się odbija powietrzem
- ogólne osłabienie
- zwiększony apetyt

Dziewczyny, czy wykonanie testu teraz da jakikolwiek skutek, czy muszę cierpliwie czekać do dnia spodziewanej @? Co sądzicie o objawach? Dodam, że brodawki i wargi sromowe zauważył mój osobisty mąż. Nie mówiłam mu nic na ten temat. Powiedział, że takich brodawek u mnie jeszcze nie widział...

Staramy się od września, wtedy też odstawiłam tabletki YAZ... Tak bardzo chciałabym mieć mieszkańca brzucha...
 
reklama
Hej, dziewczyny pomóżcie. 3 tyg. kochałam się z mężem ale w dni nie płodne. A od wczoraj mam nudności, zmiany nastroju, senna jestem,boli mnie podbrzusze, mąż mówi, że kiepsko wyglądam. Czy to może być ciąża? 3 tyg to chyba za szybko by coś stwierdzić hmm? i w dni nie płodne...
 
Do góry