reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciaży ??

reklama
a skąd masz pewność ze to były dni nieplodne?:) przeciez nawet test owulacyjny nie daje pewności:) 3 tygodnie to tak w sam raz aby zaczac czuć się ciążowo:) powodzenia:) daj znać jaki bedzie wynik testu:)
 
grzanka nie ma sensu kupować dwóch sikańców,lepiej zrobić jeden,a porządny.Tzn zrobić z krwi beta hcg w lab,wtedy pati w ogóle nie będzie miała wątpliwości.:tak:
Poza tym jak pisała martaik,dni płodne mogą się przesunąć,bo np cały cykl uległ przedłużeniu lub skróceniu.
 
Pati ja 2.01 zrobilam test wyszedl pozytywny a wczoraj zrobilam 2 i jeden negatywny a drugi pozytywny wiec tak jak dziewczyny pisza idz na betke bo to najpewniejsze jest :) a w Pl jest super bo odbierasz wynik tego samego dnia i wiesz czy jestes czy nie

a teraz zobaczylam ze zrobilas test chyba popoludniu wiec sie nim nie sugeruj bo w tak wczesnej ciazy to z porannego najlepiej robic!!!
 
pati1305 szoruj na betke i daj znac co wyszło , ja trzymam kciuki, bo Twoje objawy sa typowo ciażowe:tak:
 
Hej, zrobiłam dzisiaj 2 test i znów pstro... na badanie krwi się wybiorę ale dopiero w przyszłym tygodniu :)
dzisiaj się czuję fatalnie, dokładnie tak jak przed okresem :/ a okres dopiero za 2 tyg. Ale tak sobie teraz myślę, czy te objawy to nie przez to, że chciałabym być w ciąży i po prostu mi się wydaje. A zmiany nastrojów przez pogodę... nie robię sobie nadziei..
 
reklama
Jeśli okres ma być za 2 tygodnie to za wcześnie zrobiłaś ten test testy wychodzą w dniu spodziewanej miesiączki.
 
Do góry