reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciaży ??

ponieważ są to proszki 24+4 i rozpoczyna się je w 1 dzień @ a tak już zostaje, żę @ przychodzi w 1 dzień pigułek a co do owulacji po zapomnianej pigułce czytałam zupełnie coś innego.. tzn., że jest to proces dłuższy to wiem jednak jest jedno ale.. organizm kobiety (gdy pominie się pigułkę w pierwszym tygodniu cyklu) wyłapuje spadek hormonów, który w tym czasie nie powinien mieć miejsca i jest gotów w ciągu 36 godzin uwinąć się z całym procesem owulacji... tym bardziej, że mam pco... lekarz powiedział mi, że jeśli odstawie pigułki to wszystkie "torbiele" mogą popękać dlatego jest duże prawdopodobieństwo ciąży mnogiej..
 
reklama
Owulacja "nie czeka" aż nie weźmiesz tabletki. To bardzo skomplikowany proces w naszym ciele i jest bardzo mało prawdopodobne że doszło do owu podczas tego dnia. Tym bardziej że owu wypada mniej więcej w połowie cyklu, a u Ciebie był to ok.5 dnia cyklu.

właśnie dlatego poczytałam trochę jak to "działa", gdy się zapomni pigułki.. okazuje się, że wszystko się wtedy może zmienić.. jednakże nie musi.
 
Balbinka20 tak jak napisałam wcześniej, jest to bardzo mało prawdopodobne. Nie jest niemożliwe, ale szansa że stało się tak jak wyczytałaś jest naprawdę niewielka. Jeżeli da Ci to spokój, i obawiasz się że owulacja mogła wtedy wystąpić, to zrób test (jeżeli doszło do owu pod koniec grudnia, to minęły już 2 tygodnie i jeżeli jest ciąża to po 14 dniach od owu powinna być wykryta). Ja jednak uważam że to będą stracone pieniążki. Życzę spokoju ducha i rozwiązania sytuacji w taki sposób jaki sobie tego życzysz.
 
hej, wróciłam ;)
pomyliło mi się z tymi tygodniami... sorry!
robiłam test w sobotę i negatywny...

za 2 dni mam dostać okres. od rana mam już porządne bóle w podbrzuszu właśnie jak na okres :( chyba nici z ciąży... :(
no nic będziemy się starać po @.....
 
witam ;)
Nie wiem od czego zaczac hehe ;)
No dobra .
Powiedzcie mi czy takie mogą być objawy ciąży i czy ciąża jest możliwa ? ;)
Wiec . przytulanko było dwa dni przed owulacją tak wyliczyłam ;) bo od pewnego czasu obserwuje śluz ;) @ spóźnia mi się 8 dni, przez kilka dni biegałam jak oszalała co chwile siku. Jem jak opętana. Czasami mnie mdli. Piersi bolały jak przed @ i troche swędziały, do tego dochodzi ból pod brzuchem taki jak na @ ale dużo mocniejszy taki ciągnący... śluz mam raczej biały toche gesty, zbija sie czasem w takie kulki a czasem jest tak jak krem . A dziś doszedł dziwny posmak w ustach... Na razie boje sie robić test bo jak nic nie wyjdzie to nie chce się nakręcać i rozczarować. Dodam ze 2 lub 3 razy miałam tak że @ spózniła sie 10 dni, ale to było po antybiotykach lub przeziębieniu nigdy bez powodu...

Co o tym kochane sądzicie??
 
reklama
ja też myślę że powinnaś test zrobić. na pewno juz wykaże jeżeli jest ciąża. Skoro masz cykle regularne raczej to nie czekaj i sikaj jutro rano na test a nawet dziś już!! na spokojnie :tak:
Myślę że masz spore szanse na dzidzie z tego co piszesz. Powodzenia!
 
Do góry