reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciaży ??

Dziękuję ;) tak cykle mam mniej więcej regularne czasem 1-2 dni róznicy ;)
No tak objawy niby ma, ale czasem mam wrażenie że sobie wmówiłam to.
Poczekam jeszcze do jutra z testem bo dziś nie mam czym do apteki dojechać..
A cały czas mam wrażenie że jednak @ nadejdzie ;(
 
reklama
pewnie że zrobić test.. w razie gorzej będzie jak @ będzie ci się spóźniał i w końcu przyjdzie a tak ciach i będziesz wiedziała.. :) ja 14 od zapłodnienia zrobiłam test i były mega wyraźne krechy . jak zrobisz test to napisz co wyszło:)
 
jak się nie uda, to uda się następnym razem... ja miałam 12 miesięcy rozczarowań aż w końcu się udało:)
 
ehh jak ja sobie przypomnę... robiłam już testy rutynowo co miesiąc ... aż śmiać mi się chce jak przypomnę sobie moją minę po zobaczeniu 2 kresek.. . niby czekasz na to tyle czasu ale jak już zobaczysz to myślisz że test sobie robi z ciebie jaja :) i życzę ci tego jak najbardziej:)
 
Dobrze napisze ;) ale boje się jednak tego rozczarowania... ;((
Testuj testuj, bo jak nic masz piekne objawy, ogromne&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dwie krechy:-)
Ja testuję za tydzień i też się boję, że będzie to co zwykle:no:, ale nadzieję to ja mam oczywiście:-D
 
reklama
Do góry