reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciaży ??

Dołączył(a)
25 Listopad 2011
Postów
9
Witam :)
Czy jestem w ciąży? Zawsze okres miałam regularny co 31dni. 15 września dostałam okres i następny się spóźnił i dostałam 21 października. Miałam nadzieje że jestem w ciąży, bolały mnie piersi i brzuch, lecz dostałam okres (dodam że robiłam test ciążowy i wyszła jedna gruba kreska, a druga dopiero po 10 minutach lekka, ledwo widoczna) .. Teraz nie wiem kiedy powinnam dostać miesiączkę, ale myślę że powinna już być, jest 25 listopad a okresu nie ma. Zawsze przed miesiączką bolą mnie cycki, a teraz nie ( może lekko z boku ) i bardzo boli mi brzuch, tak jak od okresu. I zastanawiam się czy jestem w ciąży, czy dostane miesiączke? Jak myślicie ? :) z góry dziękuje
biggrin.gif
 
reklama
no wiesz , żadna z Nas nie jest ginekologiem i nie odpowie Ci na pytanie czy jesteś w ciąży ...
poczekaj kilka dni . Np do poniedziałku i zrob test .
Nie zabezpieczaliście się ?
 
mozesz byc w ciazy, ale tez ci tego nie owiem na pewno, najlepiej zrob test nawet jesli pokaze sie na tescie slaba kreska to jestes w ciazy
 
Nie zabezpieczaliśmy się, bo chcemy dziecko.

robiłam już testy w tamtym miesiącu i na obu wyszły 2 kreski lecz po 10 min i kreski były słabe. a mimo to dostałam okres :no:
 
a jeszcze chciałam dodać , kiedy temperatura się podwyższa ? mierzyłam rano temperature i wyszło 36.69, czyli w miare normalnie
 
Wyszly i dwie krechy - jestes w ciazy. Test myli sie tylko w jedna strone. Krwawienie moglo byc krwawieniem implantacyjnym. Zrob rano jeszcze jeden test. Bedziesz pewna. A moim zdaniem mozna juz gratulacje skladac.
 
Wyszly i dwie krechy - jestes w ciazy. Test myli sie tylko w jedna strone. Krwawienie moglo byc krwawieniem implantacyjnym. Zrob rano jeszcze jeden test. Bedziesz pewna. A moim zdaniem mozna juz gratulacje skladac.

bzdura znam osoby ktore mialy pozytywne testy a w ciazy nie byly, wadliwe testy i tyle pewnie dali nie te paski co trzeba do nich

a najwiarygodniejszym badaniem jest badanie z krwi beta hcg i kosztuje nie wiele wiecej niz test a daje 100% pewności
 
reklama
bzdura znam osoby ktore mialy pozytywne testy a w ciazy nie byly, wadliwe testy i tyle pewnie dali nie te paski co trzeba do nich

a najwiarygodniejszym badaniem jest badanie z krwi beta hcg i kosztuje nie wiele wiecej niz test a daje 100% pewności
no nie wiem, mi pani w laboratorium powiedziala ze jak wyszly 2 kreski t jest ciaza. Bywa czasem tak, ze wychodzi ci test na tak, ale jest to poczatek ciazy i dostajesz okres, a potem okazuje sie ze to nie ciaza..bo doszlo do poronienia samoistnego, wiele kobiet roni i nawet o tym nie wie.
Dlatego test najlepiej zrobic albo w dniu miesiaczki , albo tydzien po spodziewanej miesiaczce..aa to ze zrobisz z krwi daje ci 100% procent ciaży i czeka sie u mnie np godzine na wynik
 
Do góry