reklama

Czy jestem w ciąży?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Kwiatuszek167, 28 Wrzesień 2014.

1. Kwiatuszek167

Kwiatuszek167

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej, niecałe dwa miesiące temu miał miejsce mój pierwszy stosunek. Od tamtego czasu strasznie boje sie ze jestem w ciąży przed tym stosunkiem od jakieś czasu byłam na tabletkach antykoncepcyjnych ponieważ brałam leki które silnie uszkadzając płód wiec musiałam brać tabletki antykoncepcyjne. Ostatnie odstawienia przed przesunęliśmy w czasie i dostałam okres w połowie opakowania bo nie chciałam go mieć podczas wyjazdu. Potem nie przerwanie wzięłam pół torem opakowania. Tabletki brałam raczej regularnie panoramie kilka dni przed studenckiej wymiotowalam po wzięci tabletki jakos 5 h bo zarzyciu. Po upływie ok 8 dni zrobiłam test i wyszedł negatywny. Około 2 tygodnie po stosunku skończyłam opakowanie i krwawienie po odstawienia pojawiło sie normalnie, ale naczytałam sie tak dużo i krwawieniach które maja miejsce podczas ciazy, ze musiałam zrobic kolejny test, pilnowanie wyszedł negatywny. Teraz aktualnie skończyłam kolejne opakowanie i także pojawiło sie krawieienie tylko ze p dzień za wcześnie i towarzyszyły mu większe bóle niż zwykle. Poza tym mam wrażenie ze mój brzuch urósł tyle sie naczytałam rożnych rzeczy e internecie ze cały czas mam wrażenie ze na 100% jestem w ciąży... Prooooosze niech ktoś mnie uspokoi, czy to możliwe ze jestem w ciąży??������

2. rruurrkkaa

rruurrkkaa Mama Misiatków

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak jesteś :baffled:

Nie lepiej iść do laboratorium, wydać 20 zł i mieć pewność niż szukać odpowiedzi w internecie?

3. reklama
  4. ewelinax5

ewelinax5 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja myślę że nie , na początku brzuch nie rośnie... człowiek tak popada w paranoje ze juz wszystko przytacza własnie ciazy...

5. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najlepsze odpowiedzi:
    54
    Za każdym razem jak widzę takie posty, jak ten Kwiatuszka, to łapię się za głowę...
    Nie wiem, czy ta gimbaza to już w ogóle nic pod kopułą nie ma?
    Odpowiedzi szukać na forum, zamiast iść do lekarza albo właśnie na betę...

6. anna.zarzycka.3994

anna.zarzycka.3994

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Co to wgl za odp dziewczyna sie pyta i tylko tyle to źle ?

7. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najlepsze odpowiedzi:
    54
    Nie widzisz nic dziwnego w takich pytaniach?

8. Wikti

Wikti Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nulini, ja z uwagi na zainteresowania i mamę-psycholog to w takich pytaniach widzę od razu osobę, która nie ma kogo się zapytać i dlatego zadaje pytanie na forum. Nie widzę zatem w tym niczego dziwnego, jeśli już to coś niepokojącego. Ale to też może być tylko błędne odczucie. Natomiast nie rozumiem, dlaczego niektórzy nie mogą powstrzymać się od złośliwych komentarzy. Zawsze wychodziłam z założenie, że jeśli nie jestem w stanie komuś pomóc, to po prostu zostawiam tę szansę komuś innemu.

9. martussia2203

martussia2203 Jestem MAMĄ!!♥

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeśli chcesz być na 100% pewna idz do laboratorium i zrób Beta hcg. Obecność tego hormonu w organizmie świadczy o ciąży :)

10. reklama

Poleć forum