reklama

Czy jestem w ciąży?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Kwiatuszek167, 28 Wrzesień 2014.

1. Kwiatuszek167

Kwiatuszek167 Początkująca w BB

Hej, niecałe dwa miesiące temu miał miejsce mój pierwszy stosunek. Od tamtego czasu strasznie boje sie ze jestem w ciąży przed tym stosunkiem od jakieś czasu byłam na tabletkach antykoncepcyjnych ponieważ brałam leki które silnie uszkadzając płód wiec musiałam brać tabletki antykoncepcyjne. Ostatnie odstawienia przed przesunęliśmy w czasie i dostałam okres w połowie opakowania bo nie chciałam go mieć podczas wyjazdu. Potem nie przerwanie wzięłam pół torem opakowania. Tabletki brałam raczej regularnie panoramie kilka dni przed studenckiej wymiotowalam po wzięci tabletki jakos 5 h bo zarzyciu. Po upływie ok 8 dni zrobiłam test i wyszedł negatywny. Około 2 tygodnie po stosunku skończyłam opakowanie i krwawienie po odstawienia pojawiło sie normalnie, ale naczytałam sie tak dużo i krwawieniach które maja miejsce podczas ciazy, ze musiałam zrobic kolejny test, pilnowanie wyszedł negatywny. Teraz aktualnie skończyłam kolejne opakowanie i także pojawiło sie krawieienie tylko ze p dzień za wcześnie i towarzyszyły mu większe bóle niż zwykle. Poza tym mam wrażenie ze mój brzuch urósł tyle sie naczytałam rożnych rzeczy e internecie ze cały czas mam wrażenie ze na 100% jestem w ciąży... Prooooosze niech ktoś mnie uspokoi, czy to możliwe ze jestem w ciąży??������

2. rruurrkkaa

rruurrkkaa Mama Misiatków

Tak jesteś :baffled:

Nie lepiej iść do laboratorium, wydać 20 zł i mieć pewność niż szukać odpowiedzi w internecie?

3. reklama
  4. ewelinax5

ewelinax5 Fanka BB :)

Ja myślę że nie , na początku brzuch nie rośnie... człowiek tak popada w paranoje ze juz wszystko przytacza własnie ciazy...

5. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Za każdym razem jak widzę takie posty, jak ten Kwiatuszka, to łapię się za głowę...
    Nie wiem, czy ta gimbaza to już w ogóle nic pod kopułą nie ma?
    Odpowiedzi szukać na forum, zamiast iść do lekarza albo właśnie na betę...

6. anna.zarzycka.3994

anna.zarzycka.3994 Początkująca w BB

Co to wgl za odp dziewczyna sie pyta i tylko tyle to źle ?

7. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Nie widzisz nic dziwnego w takich pytaniach?

8. Wikti

Wikti Zaciekawiona BB

Nulini, ja z uwagi na zainteresowania i mamę-psycholog to w takich pytaniach widzę od razu osobę, która nie ma kogo się zapytać i dlatego zadaje pytanie na forum. Nie widzę zatem w tym niczego dziwnego, jeśli już to coś niepokojącego. Ale to też może być tylko błędne odczucie. Natomiast nie rozumiem, dlaczego niektórzy nie mogą powstrzymać się od złośliwych komentarzy. Zawsze wychodziłam z założenie, że jeśli nie jestem w stanie komuś pomóc, to po prostu zostawiam tę szansę komuś innemu.

9. martussia2203

martussia2203 Jestem MAMĄ!!♥

Jeśli chcesz być na 100% pewna idz do laboratorium i zrób Beta hcg. Obecność tego hormonu w organizmie świadczy o ciąży :)

10. reklama

Poleć forum