reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy jestem w ciązy?

Dołączył(a)
30 Grudzień 2014
Postów
6
Witam. chciałabym prosić o poradę po dniach płodnych zaczęło boleć mnie podbrzusze juz ok tyg mnie boli, ból jest taki jak na @, a @ powienam dostać 1 stycznia, dodam jeszcze ze mam nabrzmiałe bolące piersi i zaobserwowałam dziś biały gęsty mętny śluz a moze nawet lekko rozciągliwy.. czy to ciąza ? prosze o pomoc
 
reklama
No oczywiście, że to ciąża!

A jakbyś miała jeszcze jakieś wątpliwości, to najpierw poczekaj do terminu @, później zrób test ciążowy i na końcu, jeśli nadal nie będziesz pewna - idź na betę.
 
Może lepiej się zabezpieczać, jak są obawy co do zajścia w ciążę. Wiadomo z czym to wszystko się wiąże:/
 
No oczywiście, że jestem pewna, ciąża na 100%!

Nie wiesz, że jak ktoś coś napisze w internecie, to na pewno tak jest???

Poza tym przecież to oczywiste, że najdokładniejszą diagnozę otrzymuje się po zadaniu pytania na forum, opisując jedynie objawy, nie wspierając się chociażby testem czy badaniami, głupi lekarze to się nie znają, internauci wiedzą lepiej!
 
Termin @ masz za dwa dni... Spokojnie możesz zrobić test lub betę hcg z krwi. Twoje objawy mogą znaczyć wszystko i nic. Jak nie prowadzisz obserwacji cyklu to wróżenie z fusów...
 
reklama
Testy ciążowe są zawodne - mogą wskazywać, że nie jesteś w ciąży, kiedy tak naprawdę jesteś. Wynika to ze zbyt małej ilości substancji informujących o ciąży zawartych w moczu. Lepiej zdecydowanie zrób testy krwi na beta HCG - wtedy będziesz miała pewność.
 
Do góry