reklama

czy jestem w ciązy?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez olixx, 30 Grudzień 2014.

1. olixx

olixx Początkująca w BB

Witam. chciałabym prosić o poradę po dniach płodnych zaczęło boleć mnie podbrzusze juz ok tyg mnie boli, ból jest taki jak na @, a @ powienam dostać 1 stycznia, dodam jeszcze ze mam nabrzmiałe bolące piersi i zaobserwowałam dziś biały gęsty mętny śluz a moze nawet lekko rozciągliwy.. czy to ciąza ? prosze o pomoc

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

No oczywiście, że to ciąża!

A jakbyś miała jeszcze jakieś wątpliwości, to najpierw poczekaj do terminu @, później zrób test ciążowy i na końcu, jeśli nadal nie będziesz pewna - idź na betę.

3. reklama
  4. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Może lepiej się zabezpieczać, jak są obawy co do zajścia w ciążę. Wiadomo z czym to wszystko się wiąże:/

5. olixx

olixx Początkująca w BB

Czyli jesteś pewna Nulini? Test wykonam jutro dzien przed spodziewana bo nie wytrzymam napięcia ;)

6. olixx

olixx Początkująca w BB

Dodam ze od 3 dni towarzyszy mi biegunka

7. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Na sto procent CIĄŻA!

:confused2::confused2::confused2:

8. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

No oczywiście, że jestem pewna, ciąża na 100%!

Nie wiesz, że jak ktoś coś napisze w internecie, to na pewno tak jest???

Poza tym przecież to oczywiste, że najdokładniejszą diagnozę otrzymuje się po zadaniu pytania na forum, opisując jedynie objawy, nie wspierając się chociażby testem czy badaniami, głupi lekarze to się nie znają, internauci wiedzą lepiej!

9. olixx

olixx Początkująca w BB

Źle mnie zrozumiałas, poza tym złośliwe odpowiedzi sa po prostu zbędne...

10. reklama
  11. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Termin @ masz za dwa dni... Spokojnie możesz zrobić test lub betę hcg z krwi. Twoje objawy mogą znaczyć wszystko i nic. Jak nie prowadzisz obserwacji cyklu to wróżenie z fusów...

12. saszestw

saszestw Zaciekawiona BB

Testy ciążowe są zawodne - mogą wskazywać, że nie jesteś w ciąży, kiedy tak naprawdę jesteś. Wynika to ze zbyt małej ilości substancji informujących o ciąży zawartych w moczu. Lepiej zdecydowanie zrób testy krwi na beta HCG - wtedy będziesz miała pewność.

Poleć forum