reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Dołączył(a)
1 Sierpień 2016
Postów
2
Witam, mam pewien problem, niedawno zaczęliśmy z chłopakiem starać się o dziecko :) ponieważ tak bardzo czekałam na dni płodne i sama już nie wiem czy je wtedy dostałam, przez ten cały okres śluz był biały aż do teraz a w czasie owulacji powinien być wodnisty itp. Martwię się ponieważ bardzo zależało mi żeby trafić w dzień owulacjii. Jest jeszcze jedna kwestia,odkąd zaczęły mi się rzekome dni płodne zaczęły boleć mnie piersi, pierwszy raz tak MAM (bolą mnie do dzisiaj) ponieważ zaczynają przeważnie boleć 2 dni przed miesiączką a to dopiero 18 dzień cyklu. Dodam że kochaliśmy się bez zabezpieczenia dosyc często w tamtym miesiącu ale w połowie dostałam miesiączkę. Jakbym ew. była w ciąży to przypuszczam że i tak za wcześnie żeby zrobić test dlatego chciałabym dowiedzieć się czy któraś z Pań miała podobną sytuację :) Pozdrawiam
 
reklama
To zrób bete.
Po drugie mnie tez bolaly raz cycki na owu a raz nie to nie wyznacznik.
A na pewno nie bola Cię od ciąży jak to dopiero 18 dzień cyklu za wcześnie.
Po trzecie śluz to nie wyznacznik
Ja jak zaszlam mialam cały czas biały wkrecalam sobie ze nie mam owu bo przecież musi być przezroczysty a już byłam w ciąży i raz miałam przezroczysty raz nie.
Dziewczyny na staraczkach tez śluzu nie miały i zaszły.
Nie sugeruj się sluzem
On tez może być schowany w środku.
A jak ciężko Ci w ten sposób owu określić to kochaj się co dwa dni kup testy owulacyjne moze jakieś objawy
Albo monitoring cyklu u ginekologa.
 
Do góry