reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Dołączył(a)
6 Luty 2017
Postów
2
Witam ;-)
Jestem kilka dni przed terminem planowanej miesiączki. Od kilku dni jednak dokucza mi uciążliwy ból piersi i taki "skurczowy" ból podbrzusza. Nigdy nie miałam takich objawów, więc jak to ja, dla pewności zrobiłam test ciążowy, bo z chłopakiem raczej się nie zabezpieczamy (bo w sumie cieszylibyśmy się z maluszka). Na pierwszym teście kreseczka była słabo widoczna (ku mojemu zdziwieniu, bo już trochę tych testów robiłam w życiu, żeby się nie zamartwiać, gdy okres mi się spóźniał, czy coś i podchodziłam do tego z dystansem). Zrobiłam więc drugi, na którym druga kreska była troszeczkę grubsza.
Jak duże prawdopodobieństwo jest, że to nie pomyłka?
Przesyłam zdjęcie ;-)
20170206_230738.jpg
 

Załączniki

  • 20170206_230738.jpg
    20170206_230738.jpg
    718,1 KB · Wyświetleń: 7 931
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Dołączam do klubu Staraczek :)
Jednocześnie prosząc o uspokojenie nerwow bądź podtrzymanie nadziei ;)
Otóż moje ostatnie opakowanie tabletek skończyłam w polowie stycznia, krwawienie pojawiło się 17 bądź 18 stycznia, trwalo do 21go. 22go stycznia kochałam sie z mężem już bez zabezpieczenia i tu niespodzianka ponieważ pojawiło się troszke krwi. Kolejny stosunek 30go stycznia. I tak sobie żyje z nadzieja, ze może moje jajeczka zdążyły się uaktywnić. Po kilku dniach objawiło się kłucie w jajnikach i w niedziele dość silny ból w podbrzuszu (tak jak na 2-3dni przed @), do tego doszły bole sutkow, ale samych sutkow, nie całych piersi. I jak tu nie zwariować ? Na test za wcześnie. Jeśli cykl będzie regularny to @ powinna być również ok 18go stycznia.
Jaka jest w ogole szansa, ze mogło dojść do zapłodnienia? Czy to tylko zwykła marna nadzieja a objawy to po protu owulacja?


Dzięki za odpowiedz :)
 
Jeżeli pojawi się kreska, nawet widoczna pod światło, ale jest - oznacza ciążę :) Twoje testy nie budzą złudzenia, gratulacje :D :*
 
jooo_asia nie no z tym pod światło to nie zawsze bo ja miałam często podobne a ciąży nie było, ale jak jest i ciemnieje to ciąża zapewene [emoji4]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
Hej Wam wszystkim:)
Mam pytanie, od prawie 2 lat staramy się z mężem o dzidziusia, 4.10-9.10 miałam okres, po ok 2 tyg zauważyłam brązowy śluz i wydziela się czwarty dzień, dodatkowo od kilku dni źle się czuję, jest mi niedobrze i boli podbrzusze. Dziś zrobiłam test ciążowy i jedną kreskę mam bardzo mocną a drugą bardzo słabo widoczną ale widać ją, nieraz robiłam test i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło zobaczyć nawet tak słabą kreskę. Czy może być to objaw ciąży, czy to tylko moja wyobraźnia?
 
reklama
Czesc wszystkim mam pytanie dzisiaj rano zrobilam test i wyszla mi bardzo blada kreseczka czy to moze oznaczac ciaze?test zrobiony 12dni po stosunku.
 

Załączniki

  • 1535458644435388419000.jpg
    1535458644435388419000.jpg
    535,9 KB · Wyświetleń: 1 307
Do góry