reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży??

Dołączył(a)
28 Kwiecień 2018
Postów
2
Hej, potrzebuję porady kogoś kto może miał podobnie i rozwieje mi wątpliwości... Okres spóźnia się 8 dni, chwilami mam bóle jak na @ i cały czas chodzę sprawdzać czy nie dostałam, ale nie. Zrobiłam wczoraj po południu test, a wynik byl negatywny. Chwilę po tym mialam uczucie jakbym miala metal w ustach. Czekam więc dalej, ale no w ciąży niby nie jestem, a okresu nie ma. Nie czuję żebym miała jakiekolwiek objawy na ciążę, może jest mi cieplo, ale nie mam podwyższonej temperatury, nic więcej. Z partnerem wspolzyjemy normalnie i jesteśmy przygotowani na to, że dziecko może się pojawić. Choć już rok i zawsze okres jest jak trzeba, no oprócz w styczniu mialam podobną sytuację okres spóźnial sie 10 dni i kolejnego rano chciałam zrobic test ale okazał się zbędny i może teraz też zaraz dostanę, ale stresuje się.. Na 2 dni przed planowaną @ oddawalam krew w stacji krwiodawstwa. Czy to może powodować opoznienie okresu? I czy gdybym byla w ciąży to przy oddawaniu krwi by tego nie wykryli?? Bez problemu moglam oddać, usłyszałam, że mam bogactwo hemoglobiny 14,2 . Proszę o jakieś rady, doświadczenia swoje, panikuje, że coś ze mną nie tak...
 
reklama
Moze poprostu mialas cykl bezowulacyjny . Ja kiedys miewalam czesto I okresu brak . Bralam luteine na wywolanie. Ale dla pewnosci powtorz test . Wydaje mi sie ze w stacji napewno by wykryli bo mi nawet zapalenie dziasla wykryli podczas badania krwi .
 
Nie musisz miec objawów na ciążę .Ja pół ciąży się czułam jakbym w niej nie byla.
Jednak 8 dni po test negatyw to wydaje mi sie ze ciaza na pewno to nie jest.
Serio? Żadnych- żadnych objawów? Naczytałam się o bólu piersi, mdłościach a tu proszę zupełnie inny przypadek :). Jestem 5 dni przed @ i nic nie wskazuje na to, że się udało..... Czuje się tak samo jak przed każdym okresem :/
 
Serio? Żadnych- żadnych objawów? Naczytałam się o bólu piersi, mdłościach a tu proszę zupełnie inny przypadek :). Jestem 5 dni przed @ i nic nie wskazuje na to, że się udało..... Czuje się tak samo jak przed każdym okresem :/
Piersi nie bolaly mnie przez cala ciaze ani razu np haha.
To kwestia indywidualna kochana. A objawy zdarza jeszcze przyjsc:)
 
Moze poprostu mialas cykl bezowulacyjny . Ja kiedys miewalam czesto I okresu brak . Bralam luteine na wywolanie. Ale dla pewnosci powtorz test . Wydaje mi sie ze w stacji napewno by wykryli bo mi nawet zapalenie dziasla wykryli podczas badania krwi .


Witam, jestem tutaj nowa okres spóźnia mi się tydzień dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie kredki jedna wyraźna a druga bardzo blada widać ją tylko pod pewnym kątem, a może to tylko moje urojenie tak długo się już staramy.. proszę o pomoc wy też ja widzicie ? IMG_20180502_123859.jpg IMG_20180502_123736.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180502_123859.jpg
    IMG_20180502_123859.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 427
  • IMG_20180502_123736.jpg
    IMG_20180502_123736.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 440
reklama
reklama
Do góry