reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Dołączył(a)
30 Październik 2018
Postów
4
Witam. Moje cykle wynoszą 28-29 dni. Dzisiaj jest już 33 dzień cyklu, a nadal nie dostałam miesiączki. Zawsze mam regularne cykle, więc to trochę dziwne. Stosunek niezabezpieczony odbył się 11 dni temu. Dzisiaj zrobiłam betę i wynik to >1,20. Czy jest możliwość, że jestem w ciąży?
 
reklama
Według mnie to nie ciąża. Ciąża jest gdy beta wynosi 5 lub więcej. Szczególnie,że u Ciebie już jest po terminie miesiączki więc beta powinna ciążę wykazać. Dla pewności powtórz Bhcg za kilka dni
 
Beta nie wskazuje na ciążę. Ale jak stosunek był 11 dni temu, może jeszcze za wcześniejsze. Poczekałabym tydzień i jak okres nie przyjdzie, zrobiła ponownie betę.
 
Dziwne są jeszcze piersi. W piątek rano tylko przez chwile czułam ze były nabrzmiałe. Tak samo w innych dniach. Czuje ze są tkliwe tylko przez chwile, a później wracają do normy. Zwykle kilka dni przed okresem były bardzo obolałe, a teraz wszystko jest inaczej. Co myślicie o tym?
 
Dziwne są jeszcze piersi. W piątek rano tylko przez chwile czułam ze były nabrzmiałe. Tak samo w innych dniach. Czuje ze są tkliwe tylko przez chwile, a później wracają do normy. Zwykle kilka dni przed okresem były bardzo obolałe, a teraz wszystko jest inaczej. Co myślicie o tym?
Myślę żebyś nie szukała sobie objawów tylko cierpliwie zaczekała szczególnie, że beta nie wskazuje ciąży ;)
 
Dziwne są jeszcze piersi. W piątek rano tylko przez chwile czułam ze były nabrzmiałe. Tak samo w innych dniach. Czuje ze są tkliwe tylko przez chwile, a później wracają do normy. Zwykle kilka dni przed okresem były bardzo obolałe, a teraz wszystko jest inaczej. Co myślicie o tym?
Zdecydowanie powtórz Bete za kilka dni jak sugerowały dziewczyny, jak rano zrobisz test to czasami wieczorem już wiadomo:) Prawda jest taka, ze jak się staramy to interpretujemy każda zmianę od normy w organizmie na "plus", często aż za bardzo (znam z autopsji zeby nie było:p) Poźniej rozczarowanie jest równie duże. Wiem, ze łatwo mowic, ale nie nakręcaj sie..tylko luz....:) powodzenia
 
reklama
Nie doszukuj się objawów na siłę, bo tak, jak mówią Dziewczyny - teraz wszystko będziesz uważać za dziwne i inne, niż zawsze, a po co się nakręcać... Poczekaj kilka dni, powtórz betę i wszystko będzie jasne.
 
reklama
Do góry