reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży???

Dołączył(a)
8 Listopad 2018
Postów
4
Przdz ostanie 3tyg choruję(niby zatoki),biorę już 2antybiotyk,codziennie zażywam leki przeciwbólowe jak apap,ibuprom,ibuprom zatoki.Całe dnie boli mnie głowa.Współżyłam z moim chłopakiem 21października(niby pierwszy dzień dni płodnych),stosunek był bez zabezpieczenia i bez końca w środu.27paździednika również było to be zabezpieczenia i bez skończenia we mnie (był to według kalendarzyka w telefonie ostatni dzień dni płodnych) Współźyliśmy też 3listopada.
Mam niedegularne cykle od 24 do 27dni.
Jutro jest planowana miesiączka według kalendarzyka 9.11.Ostatnio sie dużo denerwowałam,stresowałam podejrzeniem ciąż,nauką.Kilka dni od 1listopada strasznie się pociłam(około4dni)Od około 3dni mam infekcje pochwy,śluz jest kleisty,bialy,nie rozciągliwy.Zostawia na wkładce troche żółtego,poza tym pochwa ma nieprzyjemny zapach.Czasem,lecz żadko zaswędzi.
Czy mogę być w ciąży?
Czy jest szansa,że nie?Piersi mnie nie bolą nie są nabrzmiałe ani nic.
Czy przyjmowane leki mogły spowodować uszkodzenie lub obumarcie płodu?
Przyjmowałam około 600-800mg ibuprofenu dziennie,do tego antybiotyk na zatoki i osłona.Jeśli płód byłby martwy z powodu leków to czy doszło by odrazu do poronienia czy też nie?
 
reklama
Spokojnie zapewne w ciąży nie jesteś chociaż wykluczyć do końca nic nie można jeżeli był stosunek. Proponuję zrobić test ciążowy, a najlepiej pójść zrobić test z krwi beta hcg nie trzeba być na czczo więc możesz pójść i dziś. Koszt to około 40 zł. No i musisz koniecznie pójść do ginekologa żeby wyleczyć się z infekcji...
 
100 % pewność , że jesteś w ciąży lub nie jesteś będziesz miała po betaHCG tak jak piszą dziewczyny.. Lub po prostu zrób test ciążowy jeśli okres nie przyjdzie..
Jeśli nie planujesz ciąży lepiej się zabezpieczać.. I nie sugerowałabym się kalendarzykiem to tylko aplikacja, bo organizm ludzki lubi płatać figle i różnie to bywa.
A co do infekcji pewnie spowodowana jest tymi antybiotykami i lepiej żebyś udała się do ginekologa z tym.. No i dobrze żebyś brała probiotyki dla kobiet przy antybiotykoterapii żeby właśnie zapobiec infekcją itp. Nieprzyjemnym skutkom terapi ;)
A resztą póki co bym się nie martwiła.. Jeśli się stresujesz przeczytaj może artykuł Mamy ginekolog :"Hipotetyczna Hania " tam jest właśnie przedstawiony wczesny etap ciąży i zasada "wszystko albo nic "
Powodzenia ;)
 
Chciałabym się kogoś poradzić z góry dziękuję za informacje
 

Załączniki

  • IMG_20181108_091411.jpg
    IMG_20181108_091411.jpg
    160,1 KB · Wyświetleń: 204
  • received_453744328366465.jpeg
    received_453744328366465.jpeg
    474,1 KB · Wyświetleń: 200
reklama
reklama
Do góry