reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem, w ciazy?

Dołączył(a)
17 Listopad 2018
Postów
2
Witam, kochalam sie z narzeczonym bez zabezpieczenia, w pepwnym momencie zaczelam miec objawy ciazy, nudnosci, bole w podbrzuszu, czesciej chodze do toalety, mam zachcianki, papierosy przestaly mi smakowac, Mialam ostatnio regularnie miesiaczke, a do nastepnej zostalo mi 6 dni, zrobilam test ciazowy negatywny, dzis bylam na usg dopochwowe ale lekarz nic nie powiedzial pielegniarka mi wreczyla wydruk I tyle cale badanie trwalo 2 minuty, Czy jestem w ciazy? Kolezanka mowi ze cos widac...
IMG_20181117_105427.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181117_105427.jpg
    IMG_20181117_105427.jpg
    657,6 KB · Wyświetleń: 2 147
  • IMG_20181117_102829.jpg
    IMG_20181117_102829.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 310
  • IMG_20181117_105355.jpg
    IMG_20181117_105355.jpg
    730 KB · Wyświetleń: 254
reklama
Rozwiązanie
Rośniemy już wiem że będzie dziewczynka , jest duża i zdrowa , a ja też zaczęłam "rosnąć " ;D
A Ty nic na siłę jeśli nie czujesz się gotowa to odczekaj ,
Błagam... Takie objawy nic nie znaczą ... Poczekaj cierpliwie na odpowiedni moment (beta min 10dni po owulacji, sikaniec odpowiednio później ) i zrob test. Na usg tez zbyt wczesnie nic nie widać.
 
Dokładnie tak jak Aguu napisała powyżej. W terminie okresu zrób test - najlepiej beta z krwi bo już wtedy wyjdzie. Teraz jest za szybko i na usg na pewno nic nie widać. Nie sugeruj się tym co mówi koleżanka. Jeśli lekarz na usg by rozpoznał ciążę to by Ci powiedział bo ma taki obowiązek, żeby Cię poinformować.
 
Ty tak na serio?[emoji32]
Nikt Ci tu nie wywrozy ciąży na podstawie usg[emoji19] skoro lekarz nic powiedzial, a sie na tym zna, to wierzysz kolezance ze cos tam widzi?? No blagam[emoji120]
 
Cześć dziewczyny. Otrzymałam wyniki bety, wizytę mam w poniedziałek. Jesteście w stanie mi powiedzieć co oznacza wynik 13.94 u/l? :) Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź :)
 
Cześć dziewczyny. Otrzymałam wyniki bety, wizytę mam w poniedziałek. Jesteście w stanie mi powiedzieć co oznacza wynik 13.94 u/l? :) Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź :)
Bardzo wczesna ciąża :) powtórz wynik po 48h od poprzedniego badania- wpisz sobie w kalkulator beta hcg wyniki (znajdziesz go na internecie) i sprawdź czy hormon dobrze przyrasta. Jeżeli tak to umów się z ginekologiem za 2-3 tygodnie- powinno już coś być wtedy na usg ;)
 
Witam. Jestem 10 dni po owulacji, ostatnio zauważyłam, że moje piersi są znacznie większe, bolesne po zewnętrznej stronie i brodawki są od czasu do czasu większe i zaczerwienione, a wspomnę jeszcze, że występują na piersiach widoczne żyły, występują dość często wzdęcia i ostatnio często biegam do toalety. Cykle mam regularne bo 30 dniowe. Czy to co u siebie zaobserwowałam może o czymś świadczyć? Nie wmawiam sobie niczego, dopiero teraz zauważyłam u siebie, że coś może się dziać. Ciąży nie wykluczam ponieważ z partnerem stosujemy stosunek przerywany. Czy ktoś miał podobne objawy i wyszło, że to ciąża? Z góry dziękuje za odpowiedz
usmiech.gif
 
reklama
Witam. Jestem 10 dni po owulacji, ostatnio zauważyłam, że moje piersi są znacznie większe, bolesne po zewnętrznej stronie i brodawki są od czasu do czasu większe i zaczerwienione, a wspomnę jeszcze, że występują na piersiach widoczne żyły, występują dość często wzdęcia i ostatnio często biegam do toalety. Cykle mam regularne bo 30 dniowe. Czy to co u siebie zaobserwowałam może o czymś świadczyć? Nie wmawiam sobie niczego, dopiero teraz zauważyłam u siebie, że coś może się dziać. Ciąży nie wykluczam ponieważ z partnerem stosujemy stosunek przerywany. Czy ktoś miał podobne objawy i wyszło, że to ciąża? Z góry dziękuje za odpowiedz
usmiech.gif
To jak wróżenie z fusów. Jedna kobieta będzie miała takie objawy i będzie w ciąży a inna nie. Żadne objawy nie powiedzą Ci czy to ciąża czy nie. Ale owszem dość często takie objawy są symptonem ciąży. I równie często zdaża się że jednak nie jest to ciąża. Nie ma co gdybać. Zrób test w dniu spodziewanej miesiączki.
 
reklama
Dziewczynki, pomóżcie mi bo wariuje :( robiłam bete w piątek(16.11) i wynik był 13.94, natomiast dzisiejszy (19.11) wynik jest 22.24 u/l. Czy mam się czym martwić? Ręce mi opadają bo boję się, że jest coś nie tak...
 
Do góry