reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy jestem wyrodną matką ?

Czyli jest bardzo niespokojna,a moze jej cos jest ze ona tak sie wierci,wygina,hmmmm,kurcze nie wiem jak Ci doradzic...poczekaj jeszcze troche i jak sie nie poprawi to podejdz do pediatry moze on cos pomoze......

Pozdrawiam
 
reklama
a ja dziś szok :szok: moje dziecię spało od 22-5 rano i nawet jak ją obudzilam o 2 na cyca to nie chciała jesc, czy to nie za długo spała?? choć z drugiej strony jakby byla głodna to chyba by się obudziła prawda?? zasypia z nami w łózku w nocy jest luzik kładę jej ręke na czole albo trzymam za rączkę smok i spi, a w dzien własnie zasneła w foteliku. w srode mam miec bujaczek z fisher price zobaczymy jak na niego zaraguje, ale mysle ze zaczne ją kłasc w dzien do łózeczka i się męczyc z 2-3 dni moze się nauczy sama zasypiac w swoim łózeczku.
 
beata26 moja córcia tez niekiedy śpi tak długo tylko tyle ze ja mam na butli nie cycu. w nocy jak głodna czy coś jej się nie podoba to daje znać głośno. Na noc zasypia bez bujania i bez smoczka, ale w dzień smoczek uspokajający musi być:-)
 
beata26 Moja Mała też mniej więcej spała w tych godzinach. Nie sądze że to za długo, jak tak śpi to wcale jej nie budze, tylko cycki miałam pełne i już mnie powoli zalewało :rofl2::-D A do tego dzisiaj śpi ciągle, nawet teraz, a niedługo pora na kąpiel, dzisiaj spała nawet 4 godz bez przerwy, a ja trochę z nią :tak:. Na noc zasypia w swoim łóżeczku ze smoczkiem, ale zaraz po zaśnięciu go wypluwa, a wdzień częściej domaga się smoczka jak śpi to się przebudza żeby go dostac.
 
No ja tez nie chce sie chwalic ale moj syncio ostatnio przesypia od 21 do 3....oby mu tak zostalo :tak:;-):-)...po kapieli dostaje cycolka,potem odbija,buziak,tulonko i do łozeczka i sam zasypia....
 
u nas tez jest klopot z zasypianiem samej:( mala usypia przy cycu a jak ja odkladam do lozeczka to placz, wiec musze ponosic zeby usnela na dobre i wtedy to lozeczka. A jak nie usnie przy cycu to nosze ja by sie odbilo, czasem to trwa tak bardzo dlugo , tzn ja czekam na beczka a ona wtedy usypia i ja ja do lozeczka. ja juz nie wiem moze ja czekam za dlugo az jej sie odbeknie a ona z tego korzysta:baffled: boje sie ja polozyc bez odbekniecia, dziewczyny wy zawsze czekacie az maluchom sie odbije? u nas czasem trwa to bardzo dlugo i bez rezultatow, no to ja ja do lozeczka i ona zaczyna sie wiergac, wtedy mam wrazenie ze jednak jej zle i podnosze zeby jednak sie odbeklo a ona usypia u mnie na rekach. co powinnam robic, bo juz nie wiem...
 
BeataZ u nas jest podobnie, czasem czekamy czekamy i nie chce się odbić a Filipek już śpi, jak jestem mocno zmęczona ,zwłaszcza nocą, to kładę go na boczku albo na brzuszku, i ładnie śpi, a jak próbuję go normalnie położyć to się wierci i wije, i za chwilę oczka ma otwarte. ostatnio mój maż ogladał mecz, a mały był u niego żeby mu się odbiło, i odbiło mu się dopiero w drugiej połowie meczu :)
 
maylah ja piszesz to u nas dokladnie tak to wyglada, odkladam ja nawet na boczku a ona i tak sie wierci. ja juz nie wiem jak dlugo ja mam ja nosic, jak ja mam ja nauczyc zasypiac samej, niemozliwe:wściekła/y:
 
ja czytałam w książce Język niemowląt Tracy Hogg ze do odbicia nosi się 5 min jesli dziecko nie odbije to kłasc na boczek w razie co uleje i się nie zadłaawi. Ja jednak noszę az mała odbije 3-4 razy i czesto przy tym ulewa jak beka, ale w sumie noszę ją ok 5 min własnie :-) a jak ją położę i chce jej się ulac to się zaczyna wiercić przez sen i ja juz wiem co jest grane i biorę ją do pionu ona beknie i dalej idzie spac.

a tak wogole to jak mała spi np 5 h to mam ją wybudzac na jedzenie czy sama wstanie jak zgłodnieje?? bo ja już nie wiem w dzien spi max 3 h i to na spacerze a wieczorem zasypia na 5h w nocy tez coś koło tego i nie wiem sama czy to dobrze czy ją budzic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry