reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Jeszcze jest szansa

W tym miesiącu chyba owulacji nie było zrobiłam setki testów owu i to samo.... Zostało mi 10 dni do okresu . Niestety testy cały czas takie same czyli negatywne 🙄🙄
 

Załączniki

  • IMG_20220912_111149557.jpg
    IMG_20220912_111149557.jpg
    439,8 KB · Wyświetleń: 34
reklama
wiec dzisiaj minęło dopiero 18. Musisz troszkę wyluzować bo oszalejesz.. wykonywałas jakieś badania? Ile cykli staracie się o dziecko??
Staramy się już 4 lata . Badania są ok jak i u mnie tak jak i u męża 🙄 w pierwszą ciążę zaszłam w wieku 18 lat i ci najlepsze nie pełnym stosunkiem. Wpadka. Druga ciąża 2014 rok planowana pół roku starań. Teraz idzie to bardzo źle.
 
Staramy się już 4 lata . Badania są ok jak i u mnie tak jak i u męża 🙄 w pierwszą ciążę zaszłam w wieku 18 lat i ci najlepsze nie pełnym stosunkiem. Wpadka. Druga ciąża 2014 rok planowana pół roku starań. Teraz idzie to bardzo źle.
To ty jesteś w końcu po owu, przed owu czy tej owu nie było ? Bo testowalas zaraz po miesiączce czyli jeszcze przed owu a teraz mówisz, ze jej nie było ?
 
Według cyklu owu było 8 września byłam pewna dni płodnych ale testy owu bardzo słabe dziś zrobiłam z głupa bo mi zostało Jeszcze raz ten owu i wyszedł negatywny . Glupieje . Test ciążowy robiłam teraz . Sama nie wiem co się dzieje . Sory dziewuchy . Serio chyba się usunę z tego forum . Bo was będę tu męczyć zadręczać was a i siebie ale po tych akcjach ja już odpuszczam
 

Załączniki

  • IMG_20220912_145341924.jpg
    IMG_20220912_145341924.jpg
    750,5 KB · Wyświetleń: 40
Według cyklu owu było 8 września byłam pewna dni płodnych ale testy owu bardzo słabe dziś zrobiłam z głupa bo mi zostało Jeszcze raz ten owu i wyszedł negatywny . Glupieje . Test ciążowy robiłam teraz . Sama nie wiem co się dzieje . Sory dziewuchy . Serio chyba się usunę z tego forum . Bo was będę tu męczyć zadręczać was a i siebie ale po tych akcjach ja już odpuszczam
No jeśli nawet owulacja była 8 września to testy ani beta nie wyjdą pozytywne. Robisz sobie sama krzywdę testujac tak wcześnie 🥺 poczekaj do terminu miesiączki, żeby już nie doszukiwać się cienia w cieniu. Jak miało się udać to wyjdzie pozytywny test. A do tego czasu trzeba czymś zająć myśli. Albo chociaż możesz udać się do lekarza czy jesteś po owulacji, może to Cię uspokoi
 
Według cyklu owu było 8 września byłam pewna dni płodnych ale testy owu bardzo słabe dziś zrobiłam z głupa bo mi zostało Jeszcze raz ten owu i wyszedł negatywny . Glupieje . Test ciążowy robiłam teraz . Sama nie wiem co się dzieje . Sory dziewuchy . Serio chyba się usunę z tego forum . Bo was będę tu męczyć zadręczać was a i siebie ale po tych akcjach ja już odpuszczam
Jeśli owu miałaś 8 września a tego nie wiesz to jesteś 4dpo. Nie ma prawa wyjść Ci test
ciążowy. A jeśli nie robiłaś regularnie i systematycznie testow owu to tez nic nie wiadomo. Równie dobrze mogłaś nie wyłapać piku. Mnie np. Tez nie wychodzą czasem testy owu a mam owu co miesiąc potwierdzona. Cierpliwości
 
reklama
Według cyklu owu było 8 września byłam pewna dni płodnych ale testy owu bardzo słabe dziś zrobiłam z głupa bo mi zostało Jeszcze raz ten owu i wyszedł negatywny . Glupieje . Test ciążowy robiłam teraz . Sama nie wiem co się dzieje . Sory dziewuchy . Serio chyba się usunę z tego forum . Bo was będę tu męczyć zadręczać was a i siebie ale po tych akcjach ja już odpuszczam

Nas jak nas. Ale najgorzej że siebie. A to może wpłynąć na Twoja rodzinę która już przecież masz i na pewno potrzebuje Twojej uwagi i zainteresowania
 
Do góry