reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Jeszcze jest szansa

Według cyklu owu było 8 września byłam pewna dni płodnych ale testy owu bardzo słabe dziś zrobiłam z głupa bo mi zostało Jeszcze raz ten owu i wyszedł negatywny . Glupieje . Test ciążowy robiłam teraz . Sama nie wiem co się dzieje . Sory dziewuchy . Serio chyba się usunę z tego forum . Bo was będę tu męczyć zadręczać was a i siebie ale po tych akcjach ja już odpuszczam
zamiast robić kolejny raz testy idź na betę jeśli już musisz co dwa tygodnie testować. Bo my Ci tu tez nie powiemy czemu Ci wychodzi cień cienia cieni…
 
reklama
Do góry