reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Jeszcze jest szansa

reklama
Hej dziewczyny nie było mnie chwilę . Doszłam do siebie . Nie było źle . Krwotok był ale się skończył . Ciąży nie było . Ale.sie nie poddaję i wiem wiem głupi człowiek 🙄🙄🤣 ale nie wytrzymałam i musiałam sprawdzić dziś przed chwilą po tych sytuacjach do okresu jeszcze czas bo mam dostać według obliczeń koło 22 . 09 no ale ciekawość jak to mówią testowałam się ale odoiszczam i tak wizytę mam 19 września więc poczekam do niej . Trzymajcie kciuki
 

Załączniki

  • IMG_20220909_182958509.jpg
    IMG_20220909_182958509.jpg
    286,4 KB · Wyświetleń: 74
  • IMG_20220909_183022619.jpg
    IMG_20220909_183022619.jpg
    323,5 KB · Wyświetleń: 75
  • IMG_20220909_183005546.jpg
    IMG_20220909_183005546.jpg
    298,6 KB · Wyświetleń: 77
Hej dziewczyny nie było mnie chwilę . Doszłam do siebie . Nie było źle . Krwotok był ale się skończył . Ciąży nie było . Ale.sie nie poddaję i wiem wiem głupi człowiek 🙄🙄🤣 ale nie wytrzymałam i musiałam sprawdzić dziś przed chwilą po tych sytuacjach do okresu jeszcze czas bo mam dostać według obliczeń koło 22 . 09 no ale ciekawość jak to mówią testowałam się ale odoiszczam i tak wizytę mam 19 września więc poczekam do niej .
 
Hej dziewczyny nie było mnie chwilę . Doszłam do siebie . Nie było źle . Krwotok był ale się skończył . Ciąży nie było . Ale.sie nie poddaję i wiem wiem głupi człowiek 🙄🙄🤣 ale nie wytrzymałam i musiałam sprawdzić dziś przed chwilą po tych sytuacjach do okresu jeszcze czas bo mam dostać według obliczeń koło 22 . 09 no ale ciekawość jak to mówią testowałam się ale odoiszczam i tak wizytę mam 19 września więc poczekam do niej . Trzymajcie kciuki
Ale co chciałaś sprawdzić tymi testami? Są negatywne jeżeli o to pytasz.
 
Hej dziewczyny nie było mnie chwilę . Doszłam do siebie . Nie było źle . Krwotok był ale się skończył . Ciąży nie było . Ale.sie nie poddaję i wiem wiem głupi człowiek 🙄🙄🤣 ale nie wytrzymałam i musiałam sprawdzić dziś przed chwilą po tych sytuacjach do okresu jeszcze czas bo mam dostać według obliczeń koło 22 . 09 no ale ciekawość jak to mówią testowałam się ale odoiszczam i tak wizytę mam 19 września więc poczekam do niej .

Z tego co piszesz jesteś świeżo po miesiączce więc jaki cel przyświecał robieniu testów ciążowych?
 
Staramy się o dziecko cały czas więc dlatego nie potrafię wytrzymać 🙈🙈🙈🙈 wiem może to głupie
ale o ciąży może być mowa dopiero po owulacji, a Ty jesteś przed z tego co opisujesz więc nawet nie było do niej okazji.
Staram się o ciążę 4 lata i rozumiem, że może być ciężko ale robienie testów w tym momencie cyklu po prostu nie ma sensu
 
Hej dziewczyny nie było mnie chwilę . Doszłam do siebie . Nie było źle . Krwotok był ale się skończył . Ciąży nie było . Ale.sie nie poddaję i wiem wiem głupi człowiek 🙄🙄🤣 ale nie wytrzymałam i musiałam sprawdzić dziś przed chwilą po tych sytuacjach do okresu jeszcze czas bo mam dostać według obliczeń koło 22 . 09 no ale ciekawość jak to mówią testowałam się ale odoiszczam i tak wizytę mam 19 września więc poczekam do niej .
26 miałaś miesiączkę, a 9 się testujesz? Minęło
Dopiero 15dni 🙈 ile dni trwa twój cykl?
 
reklama
Do góry