reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy juz biegacie po sklepach???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
a ja polecam wkład do wózka zeby wywieźć dziecko ze szpitala, bo te foteliki samochodowe sa za głębokie i dla takiego malenstwa niewygodne
 
Hej

Co dzwczyny sądzicie zeby wózek kupic dwa i pół miesiąca przed porodem prosze o szybką odpowiedz !!!!!!!!!!
 
ja wózek kupie dopiero w kwietniu, a właściwie ktoś kupi wybrany przeze mnie model. Przez pierwszy tydzień na 100% nie będzie potrzebny wózek, przy wyjściu ze szpitala też. A przez tyle czasu to może jakiś inny wpaśc w oko ;)
 
Też wózek kupię później, ale jeżeli trafia się SUPER OKAZJA to ja osobiście nie mam nic przeciwko wcześniejszym zakupom.
 
okazja to co innego ;) ale przez tak długi okres czasu to na wiele okazji można trafić.. przynajmniej tak mi się wydaje :)
 
zastanawiam sie nad tym kupnem jeszcze pomysle choc juz z ubranek dla dzidzi pare mam
zycze miłego dnia
 
Niby bym chciała, a się boję moi rodzice imąż to najchętniej już wszystko by chcieli mieć, a ja tak bardzo statecznie powolutku juz tam sobie coś kupilam ;D
 
reklama
u mnie nikt nie myśli o potrzebnych rzeczach poza mna :( może uważają, że jeszcze za wcześnie... chodź niby wszyscy się zgadzają, że będzie trzeba rozłożyć zakupy w czasie, żebym się z kaską wyrobiła... nie wiem, z jednej strony nie moge się już doczekać kiedy dzidzi będzie ze mną, ale jak pomyśle ile rzeczy trzeba kupić...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry