reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy juz biegacie po sklepach???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja już od 2 tyg kupuję na allegro, na razie mam pajacyki, jakiś śpiworek, 3 sukieneczki i kilka śpioszków. Z nowych ciuszków to kupię body i kaftaniki - mam już upatrzone w przystępnej cenie (też na allegro) Mąż się śmieje, że jestem uzależniona od allegro, no ale skoro ceny są znacznie niższe... Np oglądałam laktatoty z butelkami i pojemniczki do żywności firmy Avent w Smyku i cena laktatora to 180 zł, a pojemniczki kosztują 86 zł. Na allegro lakt - 139 a pojem. 50 więc zaoszczędzę 80 zł a produkt jest nowy i z gwarancją.
Co do karuzeli to chyba mamy takie same gusty - też strasznie mi się podobają i powoli zbieram na taką pieniążki.
Uważam, że rozłożenie zakupów na raty to jedyny sposób żeby się nie załamać podczas kompletowania wyprawki.
 
reklama
Magdaleona powoli tez dochodze do wniosku ze od dnia w ktorym dowiem sie jaka plec ma dzidzia zaczne powoli aczkolwiek systematycznie :laugh: robic zakupy, przesady przesadami, lozeczka moze i od razu nie polece i nie kupuje bo znajac siebie to zaraz bym je zlozyla i jeszcze posciel wsadzila a mam jeszcze troche czasu na to, to jednak zabawki (np. te nad lozeczko) juz powoli mozna zaczac kupowac zwlaszcza ze to dosc spory wydatek a podejrzewam ze na jednej sie nie skonczy chyba zaczne dziadkow prosic o wsparcie :laugh:-a wlanie ten adres ttp://www.ebaja.pl/product_info.php?products_id=689&osCsid=9e2d551632c9d4b9acb3ccd4c3c0c063, ktory podala Ewcia rzeczywiscie ta zabawka tam kosztuje 179 zl.-
 
łóżeczka też narazie nie kupuje, ale po Nowym Roku wezme się troche za swoj pokoik - zrobie małe przemeblowanie, może wymienie wykładzine na panele i kupie dwie komódki zamiast szafy, która pochodzi od taty z biura i się na odzież i tak nie nadaje, a już napewno nie na takie maleńkie ciuszki. Trzeba te wydatki jakoś rozłożyć, a wiadomo na koniec i tak zostają największe wydatki (łóżeczko, fotelik, wózek). Poza tym nie widze siebie latającej po sklepach w 9mies za ciuszkami i akcesoriami.

fajniutkie te misie przebrane za przczółki :)
 
Ja juz teraz wiem co chcialabym kupic tzn. lozeczko, wozek i fotelik do samochodu. Z zakupami poczekam tak mniej wiecej do marca. Po pierwsze nawet nie mam gdzie tego pastawic tak zeby nic sie z tym nie stalo (zwlaszcza z wozeczkiem) a mam 45 kilowego pieska ktory ma dopiero 14 miesiecy i rozne dziwne pomysly-wole wiec nie ryzykowac:)Poza tym jest jescze kwestia dostosowania sypialni, zwlaszcza miejsca gdzie bedzie stac lozeczko- to znaczy oswietlenia, kupna komodki, poleczek na zabawki. Jeszcze musze przemyslec kwestie wanienki. Niestety mam kabine prysznicowa wiec musze kupic taka na stojaku, najlepiej cos w stylu dwa w jednym razem z przewijarka widzialam cos takiego razem poleczkami pod spodem ale to jest nastepny wydatek rzedu 300-400zl:( moze widzialyscie cos takiego w bardziej rozsadnych cenach??No i jeszcze kwestia plci dziecka jest istotna, w moim przypadku to jest jeszcze niewiadoma, mam upatrzone ubranka w obydwu wersjach ale jeszcze poczekam, poza tym boje sie ze kupie za malutkie, nigdy nie wiadomo jaka wage i jak duze dziecko bedzie gdy nadejdzie jego pora zeby zobaczyc mamusie:)a z drugiej strony kupowanie gdy ja bede w szpitalu nie wchodzi w gre, a ja po porodzie raczej siebie nie widze na zakupach.
 
Jak narazie posiadam pajacyka, czapeczke i kosmetyki, ktore kolezanka przywiozla mi ze stanow, jeden smoczek i trzy buteleczki na soczki, obcinarke do paznokci, i gruszeczke do noska aaaa i jeszcze szczoteczke do zebow na palec razem z pasta i ceratowa nakladke na ubranka zakladana w trakcie karmienia...a i szampon do wloskow balsam do ciala i zasypke na twarzyczke......a wszystko firmy Gerber....ta moja kolezanka pracuje w firmie farmaceutycznej i ma dostep do takich rzeczyi jak sie dowiedziala ze jestem w ciazy to wariatka nakupowala co jej w reke wpadlo:) ja zawsze myslalam ze Gerber robi tylko jedzenie w sloiczkach  w zyciu bym nie przypuszczala ze maja taka game produktow. Nawet nie wiecie jak mnie korci zeby to wszystko rozpakowac i poogladac:)
 
Ja kupiłam już w Smyku takie drobne akcesoria jak: gruszka, nożyczki i obcinacz, termometr do wanienki. Z kosmetykami się wstrzymam i kupię na początku marca bo wolę, żeby data ważności była jak najodleglejsza
 
hihihi bardzo mi się podoba sformuwanie "przewijarka" - szkoda, że nie ma takich automatycznych przewijarek hahaha ;)
ja z akcesoriów to mam tylko termometr taki do uszka... zastanawia mnie aspirator zamiast gruszki - nie wiem co jest lepsze...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry