reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy juz biegacie po sklepach???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja ostatnio tylko nie pamietam gdzie...ale chyba na allegro widzialam termometr w smoczku...fajny bajer i chyba za 30 zl ale nie dam sobie glowy uciac, juz tyle tego widzialam ze mi sie myli.
 
reklama
Nie wiem czy widzialyscie na national geographic film pt. "w lonie matki" super, sa filmy z USG 3D/4D animacja komputerowa na podstawie tych zdjec, poza tym bardzo fajnie pokazany jest prawie tydzien po tygodniu ciazy, jak rozwija sie dziecko, kiedy otwiera oczka, zaczyna slyszec. Zatrzymalam sie na 24 tygodniu, bo ogladam stopniowo zeby mniej wiecej wiedziec co tam sie dzieje a i tak wyprzedzialam akcje o 5 tygodni w stosunku do rozwoju mojej dzidzi:))
 
Super, fajnie tak sobie poogladac a pozniej stwierdzic ze przeciez to samo dzieje sie u mnie w brzuszku:)) dziewczeta mam do Was osobiste pytanie czy tez tak czesto latacie siusiu??? bo ja juz nie dosc ze w nocy przewaznie miedzy 3-4 nad ranem to jeszcze w ciagu dnia, chyba zalezy to jak dziecko jest ulozone i czy naciska na pecherz. Najgorzej to jak jestem na miescie bo nie wiem kiedy mnie zlapie, dobrze ze juz od tygodnia jestem na zwolnieniu bo jak chodzilam do pracy to masakra moglam nawet co 2 godziny.
 
ja chyba jeszcze normalnie, ale moja dzidzia ma całkiem spory domek (gdzieś w galerii jest fotka) i może jeszcze mi na pęcherz nie uciska tak żebym częściej musiała chodzić... a co do smoczka w termometrze - to ostatnio chyba nie myśle, oczywiście miało być termometr w smoczku ;)
 
Wiesz Kosmi dopiero teraz zwrocilam uwage z tym smoczkiem:) musze poszukac aparatu tez chyba sobie fotke pstrykne nawet dla wlasnej ciekawosci bo od tygodnia to rosnie mi brzuszek jak szalony, jeszcze do 17 tygodnia to wygladalam jakbym sie najadla a teraz ....niby dwa tygodnie roznicy a juz musze nosic spodenki ciazowe i dresy bo reszta jest ze ujme to delikatnie przyciasna w pasie :laugh: a szczerze to nawet sie juz nie zapne.
 
Co do siusiu to ja od początku biegam 2 razy częściej. Normalnie też muszę dość często odwiedzać toaletę ale teraz to już chyba przegięcie, aż się boję co będzie w 8 - 9 miesiącu. Ale faktycznie to chyba zależy od ułożenia bobasa, bo są dni kiedy co chwila tak mi się chce że aż "boli" ale są na szczęście też takie spokojniejsze.
Co do zakupów, to dziewczyny wczoraj trochę poszalałam na allegro. Kupiłam 2 body z czapeczką, 2 pary skarpeteczek, rożek, śliniaczek, pieluchoceratki (takie zamiast przewijaka), rękawiczki dla noworodka. W domu też już coś tam mam więc powoli robi się już z tego konkretna wyprawka. Nie mogę się doczekać jak zakupy już do mnie dotrą.
 
Dori to Ty szalejesz:))) ja jeszcze czekam dzisiaj w nocy mi sie snilo ze na badaniu powiedzieli mi ze to chlopczyk, podobno sny sprawdzaja sie na odwrot-tylko skad w takim razie te moje ciagoty do kwasneg?Ale to chyba nie jest regula z reszta do 12 juz blisko, mam tylko nadzieje ze moja dzidzia na badaniu nie pokaze pupci i da zajrzec miedzy nozki tak zeby mamusia mogla juz zaczac kupowac ciuszki:) :D o nawet sie troche rymuje:))
 
ja czekam na 3pack body - powinien dotrzeć jutro :) poza tym nigdzie nie moge znaleźć takich czapeczek bawełnianych bez troczków dla bobaska po kąpieli itd :/
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry