reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy juz biegacie po sklepach???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam!!! Dziewczyny widze ze po Waszych wypowiedziach ze dosc czesto zaopatrujecie sie na Allegro, stad tez moje pytanie czy macie juz sprawdzonych sprzedajacych? Tez bede chciala zamowic ubranka na aukcjach bo jednak ceny sa bez porownania mniejsze od tych sklepowych, tylko nadal mam obawy co do uczciwosci osob wystawiajacych.
 
reklama
Dziecięce rzeczy kupiłam na allegro po raz pierwszy. Podzielę się opinią o sprzedającym (bo prawie wszystko zamówiłam u jednego) jak już odbiorę paczkę i zobacze co jest w środku. Ale oczywiście zanim kliknęłam:kup, sprawdziłam opinie i miał ich 1630 pozytywnych i tylko 1 negatywną.
 
Dori przesłodkie bodziaki, też miałam je na oku, ale tak mi się podobały te niebieskie króliczki a akurat ich nie ma buuu... może się jeszcze pokażą :) Prawie we wszystkich wyprawkach jest zaznaczone, że czapeczki bez troczków - to chyba coś znaczy ??? a te z i tak mi się nie podobają...

Co do uczciwości sprzedających to nie ma problemu jak kupujesz nowe ciuszki, trzeba jak Dori pisała zobaczyć komentarze sprzedającego. Mi najbardziej podobają się sprzedający, którzy od razu po wysłaniu paczki wystawiają komentarz, wtedy jestem spokojna, że dotrze to co powinno. Należy też pamiętać, że nie wszystko może wyglądać tak jak na zdjęciu i jak się nie jest pewnym to wysłać zapytanie do sprzedającego i np poprosić o dodatkowe zdjęcia. Kiedyś mi się zdarzyło, że wysłałam kaske i rzecz do mnie nie przyszła, pisałam maile przez 2tygodnie poźniej zaczełam wydzwaniać, okazało się, że to był jakiś dzieciak - nie wiem chyba rodzicom rzeczy z domu wyprzedawał :mad: na szczeście udało mi się odzyskać pieniądze - także naprawde trzeba zwracać uwage na komentarze.
 
Ja właśnie wybrałam te w króliczki tylko różowe. Kosmi o ile mnie pamięc nie myli Ty idziesz dziś na USG więc po powrocie koniecznie podziel się z nami wrażeniami.
 
Wlasnie Kosmi zapomnialam, koniecznie napisz jak bylo!!! Co do Allegro to strasznie mi sie podobaja niektore zestawy ubranek nie dosc ze cena przystepna to mozna naprawde wybrac z ladnymi rzeczami. Mam juz upatrzone mnostwo rzeczy, maz sie smieje jak mnie widzi przy komputerze bo albo jestem na allegro albo jak to on okresla wlasnie cos pisze w "klanie kwietniowek":) a obiecalam mu ze skoro siedze w domu to chociaz mu w pracy pomoge.....niestety sa rzeczy wazne i wazniejsze. Dziekuje Wam serdecznie za podpowiedzi i czekam Dori na opinie o sprzedajacym od ktorego kupilas- a propos sliczne sa te czapeczki.
 
Udało się tylko, że nie na moim kompie. Coś mam widocznie nie tak z oprogramowaniem i nie chciało ruszyć.
 
Wiesz moze nie masz jakiegos kodeka do uruchamiania filmow? ale wiesz z tego co pamietam to przede mna jak wchodzilam do gabinetu byla para i oni tez wlasnie mowili ze cos im nie ruszylo ..... ale pomijac problemu techniczne to jest super sprawa ten filmik jednak robi to wrazenie, kazdemu komu pokazuje to jest w szoku ze juz sa takie mozliwosci techniczne dlatego nie moge sie strasznie doczekac nastepnego badania, z jednej strony strasznie sie denerwuje czy wszystko bedzie dobrze a z drugiej strony wiedzac jak wygladala dziadzia w 12/13 tygodniu nie moge sie doczekac zeby zobaczyc jak moje dziecko wyglada w 22 -wlasnie ogladam fajny komplecik http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74132558
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry