reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy juz biegacie po sklepach???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Widzę, że zakupoholizm jest zaraźliwy. Do tej pory całymi dniami siedziałam w końskich sklepach internetowych i wybierałam gadgety dla mojego pupila.  Wojtek już nie miał do mnie sił bo co chwila coś zamawiałam, teraz zmieniłam branżę i szukam gadgetów dla dzidziusia.
 
reklama
Dori  jezdzisz konno ?? zazdroszcze ja mialam operacje stawow gdy bylam nastolatka i niestety moja przygoda z konikami musiala sie szybko zakonczyc, niby juz moge jezdzic ale jest obawa ze jak spadne z konia to moze nie byc ciekawie, miedzy innymi przez stawy musze strasznie uwazac na przyrost wagi w ciazy(latwo powiedziec :laugh:) co do buszowania po artykulach dla zwierzat to moj Dominik wczesniej tez sie musial przyzwyczaic najpierw byla myszka Zuzia "wymuszony" prezent na Mikolajki od meza-wymuszony bo Dominik boi sie myszy, szczurkow, swinek morskich oraz chomikow:))o kroliczkach nie wspomne wiec mam lekko piszac brzydko przesrane bo ja wrecz przeciwnie w Galerii Mokotow mam zakaz wchodzenia do ANNA ZOO maz sie boi ze z czyms wyjde:) Rok temu dal sie ublagac na psa tylko postawil warunek ze musi to byc niemiecki dlugowlosy i tak nasza paczka powiekszyla sie o Wolfa, a poniewaz ja mam bzika na punkcie tego psa wiec jak to Dominik stwierdzil "wydziwawiam" latajac po sklepach zoologicznych. Wiec jak zobaczyl ze zaczelam  interesowac sie artykulami dla niemowlat tylko westchnal...chyba nic innego mu nie pozostalo.. ;)
 
O wlasnie dzwonil moj maz:) jak sie dowiedzial co robie i co ogladam to stwierdzil ze chyba zalozy haslo na komputer gdy bedzie wychodzil do pracy ;D
 
Jeżdżę konno i mąż nawet kupił mi własnego ale teraz z wiadomych względów mam przerwę no i konik też.
Mój mąż pracuje do 18 więc korzystam zazwyczaj w tych godzinach, potem już nie chcę go drażnić chociaż on już się poddał bo wie ze i tak nic na to nie poradzi.
 
Twoj maz ma prawidlowe podejscie do zycia:) nie mozesz zwalczyc nalezy pokochac:) ja teraz rano szybko robie pranko, obiadek, sprzatanie a potem komputer:)) maz tez wraca miedzy 17-18 wiec jak jest w domu to jest wszystko zrobione a ja jestem oblatana i na forum i na allegro:))jak wroci tylko nie bardzo moge siedziec bo przewaznie wraca z praca do domu i albo ja siedze i mu pomagam(wykonujemy ten sam zawod...w obecnej sytuacji to kiszka :p) albo on cos tam dlubie.
 
anek - z tegoi co slyszalam to badanie usg 3D/4D nie wnosi nic nowego - wszystko mozna zbadac bez uzycia tych opcji - czy twoj lekarz mial caly czas wlaczona ta opcje czy tylko na chwile ja zalaczal zeby poogladac i nagrac ?
ja w piatek ide na usg genetyczne + 3D (te 3D tylko na pamiatke - bo mi sie bardzo podobaja :) )
ciezko chyba okreslic kto ma racje :)

jak juz pisalam  - zakupow robic nie musze bo mam wszystko po michale - ale w tamtej ciazy tez nie czekalam na porod - wszystko maialam gotowe przed narodzinami dziecka - potem dokupowaol sie tylko to o czym sie wczesniej zapomnialo :) oczywiscie teraz bede dokupowac ciuszki - ale najpierw musze zrobic przeglad starych zeby wiedziec co mam :)

kosmi - termometr do uszka - wspaniala sprawa - mam taki od 2 lat - rewelacja; szkoda ze nie pomyslama zeby wszesniej taki kupic :) kiedys mialam taki w smoczku - ale totalna klapa - wcale sie nie sprawdzil - moze dlatego ze michal raczej nie uzywal smoczka ??? wiec wydatek bez sensu; wiem ze jest tanszy od tego usznego - ale jak dlugo da rade dziecku mierzyc temperature w smoczku ? a w uchu to mozna nawet doroslemu :) no i pomiar w uchu jest o wiele szybszy :) POLECAM :)

jezeli chodzi o siusianie - to w nocy nie latam wcale :) ale w dzien to nadrabiam - mysle ze siedzacy tryb pracy ma na to wplyw :)

ale sie rozpisalam - ale dpiero dzis trafilam na ten watek :)

 
Idzia wydaje mi sie ze badanie 3d/4d jest bardziej szczegolowe od tradycyjnego, ja mialam robione najpierw tradycyjne a chyba po tygodniu albo krocej robione to 3d...jednak to drugie pokazalo wiecej, przede wszystim roznica w obrazie jest nie do opisania ja robilam w 12 tygodniu gdzie dziecko mialo 8 cm a widac bylo ze ma 3mm kosc w nosku czego tradycyjne nie pokazalo poza tym mialam robione badanie na zespol Downa tylko nie genetyczne a na podstawie grubosci skory na tradycyjnym nawet mi nie powiedziano o czyms takim...nie znam sie az tak dokladnie na tych badaniach i nie chce kategorycznie stwierdzac jednak dla wlasnego samopoczucia wole 3D jakos mam wrazenie ze sa dokladniejsze..... byc moze sie myle.
 
anek - ja tez sie na tym nie znam - pisze tylko to co uslyszalam od lekarzy i innych ciezarnych :)
ale np grubosc faldu karkowego (na Downa) mialam robione na zwyklym usg :) moja lekarka nie ma super sprzetu (robi tylko podstawowe usg) wiec na usg genetyczne ide do innego lekarza; a na 3D zapisalam sie dodatkowo - w sobote po wizycie napisze cos wiecej - podpytam sie pani gin, ciekawe co mi powie :)
 
te badanie na Krakowskim nazywa się dokładnie badanie USG ciążowe/genetyczne 3D :] i tam jest wszystko, dzidzia na pamiątke, sprzęt o wiele lepszy niż takie normalne USG co moj gin używa wiec nawet normalnie o wiele lepiej widać i to doplerowskie czy jakoś tak...

Dori ja może sie skusze na te różowe króliczki - już sama nie wiem ::)
 
reklama
Oj widzę, że nie tylko ja uzależniłam się od allegro. Właśnie obserwuję sobie 2 aukcje http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73282616
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73153111
Ja narazie rozglądam się i kupuję ciuszki w rozmiarze 62 ponieważ u mnie w rodzinie (ja i rodzeństwo) oraz u męża nie było dziecka, które nie miało by długości ponad 57 cm, więc najwyżej później dokupię pare mniejszych body jak będzie potrzeba.
Co do zakupów na allegro, to nacięłam się tylko raz ponad rok temu. Teraz już minie to nie spotkało. Ostatnio nawet byłam w szoku, ponieważ kupowałam ciuszki używane dla dziecka a nie miały wogule śladów noszenia - stan idealny (jakby ktoś metkę odciął) Dziewczyna wysłała mi też w mailu książkę w Adobe "Język niemowląt" i nie chciała dopłaty! (książka super, polecam i jak już pisałam chętnym prześle mailem)
Co do komentarzy to raczej na allegro jest zasada, że to osoba kupująca najpierw wystawia komentarz (sama też sprzedaję, więc uważam to za rozsądne).
Dori śliczne body - też się nad nimi zastanowie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry