reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

reklama
megaczko, po tym, co jest u nas i natt (w kwestii kontaktu naszych starszych sierpniątek z nowym rodzeństwem) śmiem twierdzić, że przy tej różnicy wieku nie ma mowy o zazdrości; u Was tez będzie super, zobaczysz!

edit. ale jak dużo Julcia już mówi!
 
słodka Julianka :-)
Andariel mam nadzieję że u nas też będzie tak fajnie jak u Was tzn że obejdzie się bez zazdrości.. chociaż moja Zosia ostatnio pokazuje coraz częściej różki ;-)

byłam dziś na ktg i poszłam na chwile pogadać sobie z moim gin jeszcze. i będę miała robione na dniach wymaz z szyjki - będą sprawdzać czy tego wirusa cytomegalii nie mam w kanale rodnym.. bo niestety wszyscy lekarze twierdzą że cytomegalia nie jest wskazaniem do cesarki a to że się może podczas porodu zarazić to pikuś wg nich chyba....:baffled: więc wymęczyłam mojego lekarza żeby sprawdził czy można takie badanie zrobić no i można. czeka teraz na pożywkę dla tych bakterii - jutro lub w środę bedzie mieć więc będzie wtedy mnie "mazać" ;-) w przyszły wtorek mam kontrolę więc wynik powinien już być - wysyłane jest to wszystko do Wawy. mam nadzieję że dotrwam do wizyty bo ostatnio mam coraz częściej i coraz mocniejsze skurcze. chociaż dziś na ktg pokazywały max 20...
 
Megaczka gratulacje ogromne :D
zdjecie_484d1110120904.jpg
 
reklama
hejka

Piwonia miałaś wyczucie :-)

8.08.2011 wieczorem 9 min do godz 9 urodziłam Oliwie :-) 3320 kg i 50 cm

jest zdrowiutka i prześliczna :-)

po 12h wyszłyśmy do domu :-)

Łoj, ale sobie Oliwka dzień i godzine urodziła:) To będzie na pewno szczególne dziecko, zoooobaczysz:)
Ciotka czarownica Ci to mówi;-)

Oliwko, duuużo zdrówka i szczęścia w życiu, kochanie:)
 
Do góry