reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

reklama
dziekuje dziewczynki:)

my juz w domku.....
to opis jak sie potoczylo
no i szybko poszlo....w czwartek w nocy okolo 1 pojechalismy do szpitala bo mialam krwawienie....caly dzien jakies tam skurcze mialam ale niezbyt specjalne poprostu byly....na izbie porzyjec zbadali i powiedzieli ze rozwarcie na 4 cm ...czekalismy na miejsce na porodoce do 6 rano....ja lezalam troche chodzilam po sali i kucalam coby rozwarcie postapilo ,bo boli nie bylo specjalnych.....no i poszlismy na porodowke z rozwarciem na 5 cm....ja zadowolona usmiechnieta bo nic mnie nie bolalo.....przebili mi wody i sie zaczela jazda.....niby dlugo porod nie trwal bo okolo 1 godziny ale masakra jak bolalo i jakos tak ciezko bylo....ja tylko na gazie ale dobrze ze chociaz to mialam....tym razem tak sie sztachalam ze odplywalam normalnie.....moj maz spisal sie na medal.....baaaardzo mnie wspieral i gdyby nie on nie wiem jak dalabym rade....

Zobacz załącznik 381216Zobacz załącznik 381217 PICT0603.jpgZobacz załącznik 381219

aha mala urodzila sie z waga 3975 kg:)
 
reklama
Do góry