reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

Ej dziewczynki,to jeszcze czekamy na Reksio aż sie i ona rozpakuje( ale spokojnie Kochana,nie zebym presje wywierała,bo twoj Szkrab jeszcze troszke moze sobie posiedziec w tych błogich warunkach:) :-D,jeszcze patrzac na suwaczekek macie czas:-)), a potem.....czekamy na kolejną fale wiadomości o podwójnych kreskach na testach:). Na mnie nie liczcie;-). Choc baaaaardzo bym chciała,ale najpierw trzeba to ogranać co mamy:),moze za 4,5lat? w sumie ok 35rż to tez dobry czas na jeszcze jakies potomstwo,nie?. Tak co by zwiazek odświeżyc:-D. Jesli tylko dostane zieloną kartke od lekarza od zakrzepicy na kolejna ciaze,to jak tam jestem pierwsza:):).

A mówiłam Wam,że sie na studia połoznicze wybieram???:-D Od jesienie bede chodzic na kurs na certyfikowanego doradce laktacyjnego( od czegos trzeba zacząć:) ),a potem położnictwo na Uniwersytecie Medycznym w Wawie.Także jako 35 latka,zdobede drugi zawód,potem zajde w 3 ciaze,a potem wroce do pracy i zajmę się rodzącymi kobietami od pasa w gorę i w dół,bo tak sobie mysle,że moj pierwszy zawód tez jest tu baardzo przydatny:). O! ot takie mam plany życiowe.
 
reklama
dziekuje dziewczynki

natt popieram odswiezanie zwiazku:tak: my mamy w domu teraz 2 pokolenia dzeci:-Di dzieki temu jest wesolo bo inaczej siedzielibysmy sami bo te starsze swoje zycie maja juz;-)
no ale my wczesniej zaczelismy hahaha
 
natt, podziwiam za plany i powodzenia życzę :tak:
aga_irlandia, a wy myślicie o kolejnym dziecku, czy na piątce poprzestaniecie? ;-)
co do dziecka w wieku 35 lat, to też tak sobie marzę ;-) o 3-cim :-) tylko mąż raczej 3-go nie planuje, ale zobaczymy za te parę lat :tak: bo o 2-gim pomyślimy za jakieś 2 lata :-) a może i szybciej ;-) czas pokaże...
 
Ostatnia edycja:
Aga gratuluje!!!!!!!!!! Twój mąż to mega szczęściarz - tyle kobietek koło siebie :)))

Natt trzymam kciuki za realizację wszystkich planów, super że wiesz co chcesz robić!!
 
Ostatnia edycja:
Megaczka, Aga - ogromne gratulacje:-)
Oliwko, Wiktorio witajcie:-):-)

Natt, ja Cię podziwiam. Kobieto, skąd Ty masz tyle energii?!!!!! Podziel się.

Więcej nie napiszę, bo Wojtuś mi na cycu wisi i mam tylko lewą rękę wolną.
 
hejki!
wczoraj byłam na kontroli. Mały jest już gotowy ;-) teraz czekam w sumie na wynik wymazu i mogę się rozłożyć ;-)
Feliks waży teraz jakieś 3200g wg usg. szyjka mniej niż 2cm, miękka, rozwarcie na opuszek. mam już skurcze więc impreza może się zacząć w każdej chwili.
na moje nieszczęście moj gin jest od dziś na urlopie.. więc po wyniki wymazu będę musiała sobie sama do lab dzwonić. mam nadzieje że mi na maila wyślą.
już niedługo będę tulić moje dwa szkraby :-)
 
reklama
no Reksio juz zamomencik przyjdzie na świat Twój synuś!!:-)

NATT powodzenia w realizacji planów.... ja jakos ostatnio jestem wypalona do szpiku kości..:-(
 
Do góry