reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

reklama
Vusia, Zylcia GRATULACJE dziewczyny. Życzę Wam pięęęęknych 9 miesięcy( ha! włąsciewie to juz mniej niz 9-ciu:):) )

Vusia-dasz rade zwłaszcza,że nie masz równolatków:) tylko jednak juz dwójka podchowana:):).

Suuuuper dziewczyny. Cieszę sie razem z Wami i czekamy tu wszystki na relacje z wizyt,usg i w ogóle piszcie o wsystkim:). Buziaki
 
no a ja własnie chciałam niesmiał doniesc ze na SIERPIEN 2012 wyczaiłam Zylcie i Vusie:-) ale widze ze same się dziewczęta zameldowały.

no to jak tez się odtajnie na tym wątku:-)

termin mam na 5 sierpnia:-D:-D 5 sierpien i 5 bobas:-) cholercia około czerwca wszystko sprzedałam, ciuszki łóżeczko wszystkie akcesoria... mam tylko wanienke:wściekła/y:
 
O reety!!! Sempe!!!!!!!!!!!cholera jak ja ci zazdroszczę!!!( tak jak vusi i zylci;-)),ale z drugiej strony jak na razie jestem na tyle zmęczona zajmowaniem się Maluszkami,że nie wyobrazam sobie siebie w ciąży po raz trzeci...Ja rozwazam owszem ciąże( ale to juz ostatnią) przed 35rż,czyli mam na to 5 lat z haczkiem, ale na razie spokój,moja młodzież;-) musi troche podrosnąć i wtedy zobaczymy.
Na tą chwilę tak na poważnie poszukujemy mieszkanka wiekszego:). Moze juz zrobimy sobie prezent na Boze Narodzenie i na cos się zdecydujemy. Przeraza mnie jedynie kredyt na 30lat!!! MATKO!!! no ale jak mus to mus! wszyscy chyba teraz tak kupują mieszkania.
Ale to na inny wątek.

Gratuluję raz jeszcze kochane ciężaróweczki i prosimy się chwalić rosnącymi brzuszkami:)
 
reklama
Do góry