reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

reklama
no prosze:)wiecej dzieciaczkow bedzie?
ja sie zgadzam i z Sempe i z Basia:)
dzieci to nasz skarb:)my w Polsce mielismy 3 bo chcielismy i choc czasem ciezko bylo to nie zaluje:)posiwcilam swoje zycie wlascie na chowaniu dzieci:)i mnie to jakos nie przeszkadza:)teraz tez siedze z Maya choc moglabym pracowac i sie rozwijac ale nie chce:) mam nadzieje ze uda nam sie niedlugo zaciazyc( po tabsach pewnie moze byc troche ciezej) i cieszyc sie kolejnym malenstwem:)Bo nie chcemy wlasnie by Maya sama byla w zwiazku z ta duza roznica wieku

aaa i jeszcze jedno dziewczyny...nie nalezy decyzji o kolejnym dziecku odkladac na potem,bo nigdy nie wiecie co bedzie kiedys....ja poronilam 3 razy choc nigdy zadnych problemow nie mialam:( z Maya do 26 tyg ciazy bylam na aspirynie i teraz jesli zajde w ciaze rowniez bede te aspiryne musiala brac....modle sie tylko zeby ciaza byla prawidlowa w miare spokojna i dzieciatko zdrowe:)
ja okazem zdrowia nie jestem rowniez....mam dyskopatie wielopoziomowa kregoslupa,jestem po 3 operacjach kolana( ostatnia to byl [przeszczep chrzestno-kostny) wynikm wypadku w pracy i daje rade.....leczenie nogi zajelo mi duuuzo czasu i uporu a wiem ze niestety noga zdowa nie jest i niestety kiedys tam( bo juz sama swiadomie nie dam se ruszyc nogi) czeka mnie kolejna operacja...ale......ciesze sie zyciem i tym co mam bo zycie mamy tylko jedno i od nas zaley jak je przezyjemy:)

pozdrawiam i zycze owocnych decyzji:)
 
Andariel, Basia specjalnie dla was:-)Piszcie tu zdawajcie relacje z wizyt, badań usg itp.
Jak najbardziej wskazane zdjecia brzuszków i usg maluszków.

Ps. jesli moderatorom wątek sie nie podoba prosze wyrzucić;-)
 
reklama
Do góry