reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

reklama
hejki!
Aga trzynam kciuki za chłopaka ;-)

a ja latam po lekarzach. dziś mam spotkanie z tą znajomą neonatolog - chce zobaczyć moje wyniki. we wtorek teściowa z nią rozmawiała i uspokaja mnie. mówi że ostatnio sporo babeczek zaraża się w 3 trymestrze i dzieci rodzą się zdrowe. poza tym mam ją przy porodzie.. mamy do niej dzwonić jak tylko zacznę rodzić. jak nie będzie jej w szpitalu na zmianie to przyjdzie specjalnie dla nas i od razu będzie badać Felusia. a i powiedziała mi żebym nie brała tego leku od lekarza od cmv (heviran)
poza tym byłam u innego gin i też mnie uspokaja.. załapałam to świństwo w 35 tyg więc mówi że wirus już nie powinien do małego przejść a najwyżej przeciwciała już. czyli Feluś urodzi się z igg+
pomimo tych zapewnien lekarzy ja uspokoję się dopiero po porodzie kiedy dowiem się że wszystko z synkiem jest ok!

a dziś mam coś częściej twardnienie brzuszka ;-) mały ćwiczy :-)
ciekawe co mi powie ta neonatolog....chcę się jeszcze o karmienie piersią podpytać - czy w końcu będę mogła czy nie...

a z tym całowaniem dzieci to niezłe nie.. też nie wiedziałam że cmv można się zarazić przez pocałunki. a Zosia jest taka całuśna ;-) zwłaszcza wieczorami przed snem :-) całą mnie wycałuje :-)
 
dzis o 9:50 Alex urodzila ZDROWEGO synka,
ktory przypial sie od razu do cyca i wyglada jak kopia braciszka
wink2.gif


młodzieniec wazy 4220g i ma 55 cm
biggrin.gif


ALEX - GRATKI jeszcze raz
wink2.gif


zdrowka dla Was ;-*
 
To ja też - ponownie - gratulacje dla Ciebie Olu, że dotrwałaś
i dla malutkiego:)

A własnie- sama też zapomniałam spytac Oli - jak ma na imie maluszek??:)
 
Alex gratuluje!!!!! :-)

ja po rozmowie z p.Hanią.. teściowa nie znała moich wyników tzn nie wiedziała które wskaźniki mam dodatnie a dodatnie mam oba.. mówi że dzieci donoszone baaaardzo rzadko chorują. Feliks po porodzie jest od razu pod jej opieką. muszę teraz przypilnować żeby mu wszystkie badania zrobili..... a i ponoć mogę karmić piersią.
 
REKSIO będzie dobrze. Z tego co kojarzę ta moja koleżanka co miała cytomegalię w ciąży nie brała żadnych leków - jeśli chcesz mogę do niej zadzwonić i zapytać?

ALEX jeszcze raz GRATKI :)
 
reklama
Do góry