reklama

Czy już na zawsze Nutramigen??

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez martula25, 30 Maj 2007.

 1. martula25

  martula25 Mama Tośki-mamy lutowe'07

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Moja Tosia ma skazę białkową. Najpierw byla karmiona moja piersią. Póżniej po 3 miesiącach dokarmiana Bebilonem 1- wtedy wyszła wysypka i suche liszaje. Lekarka przepisała Bebilon Pepti- wysypka nie mijała, więc przeszłyśmy na Nutramigen. Je go dopiero od tygodnia i niby nie protestuje, ale nie wypija całej porcji. Zawsze troche zostawia...Pewnie jej nie smakuje.
  Czy już na zawsze jesteśmy skazane na to wstrętne mleko??Czy mogę zastąpić Nutramigen innym mlekiem jak już wysypka minie??Jesli tak to jakim??
  Jesli któraś z Was tak zrobiła to proszę podzielcie się swoim doświadczeniem!!!
   
 2. mama Huberta

  mama Huberta Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  witaj moj synek od skonczenia 1miesiaca jest na nutramigenie obcnie ma 3 miesiace i bedziemy sie pytac pediatry czy podawac inne napisze ci co mi polecila i jakie sa efekty pozdrawiam
   
 3. reklama
 4. Ferula

  Ferula Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  skaza białkowa często przechodzi, różnie od 3 , 5, 7 roku zycia, ale obawiam się, ża na tym Nutramigenie to jeszcze trochę bedzie sie musiała pomęczyć.Moja córeczka podobnie jak Twoja od 4 miesiąca na Nutramigenie, w tej chwili ma 13 miesięcy i nadal podaję jej głównie to mleko, chociaz robiliśmy już prowokację z Nan Ha, je jogurty-też na mleku, masło, ser żółty i jest dobrze, ale to śa jednak stosunkowo niewielkie ilości-podstawowym mlekiem nadal jest Nutra.Często po roczku zmienia się alergia na pokarmy...trzeba obserwować.Ale do roku chyba przyjdzie Ci karmić Maleńką tym obrzydliwstwem.Moje dziecko teraz nie chce nawet pic innego mleka tak się do tego smaku przyzwyczaiła.Pozdrawiam.
   
 5. martula25

  martula25 Mama Tośki-mamy lutowe'07

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  my już bez Nutramigenu. Alergii ani śladu....Treaz na Bebilonie...
   
 6. NUNA

  NUNA Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mi pediatra mowiłam ze to mleko to lekarstwo i poinno sie je podawac conajmniek przez 3 miesiace . a pozniej jak dziecko jest ok to zmieni na inne ale puki co pijemy nutrie .
   

Poleć forum