reklama

Czy już się zaczęło?

Temat na forum 'Czerwcowe archiwum' rozpoczęty przez Misialina, 22 Kwiecień 2011.

1. Misialina

Misialina Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Też chciałam być autorką nowego wątku...i mam...myślę że fajnie byłoby opisywać tu nasze symptomy zbliżającego się porodu...przecież to już niedługo

I tak idąc tym tokiem myślenia mnie nawiedzają ostatnio biegunki...co zjem to zaraz wędruję do WC...położna mi powiedziała że biegunka to jeden z objawów zbliżającego się porodu i może to być 2-3 tyg przed a opakowanie wkładek higienicznych starcza mi na 3 dni...masakra...a ja narazie nigdzie się nie wybieram

Ostatnia edycja: 22 Kwiecień 2011
  2. Doggi

Doggi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ale czy jak już się zacznie na fest, to czy będziemy miały czas i głowę do pisania? :p Bo ja pewnie bede siedziec i myslec czy jechac do szpitala i nadal laba w chacie :p

3. reklama
  4. Misialina

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Doggi...to nie zawsze jest tak...że kurde rodzę...jakieś kilka dni przed są już pewne objawy...którymi możemy się tu podzielić i się wspierać

5. Doggi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To ja się podzielę moimi skurczami :p Pojawiają się jak leże wieczorem, i zawze jak chodzę :/ Boli w cholerę, jak próbuje rozchodzic jest gorzej, ale po chwili mijają i tak mam kilka razy dziennie, może raz na godzinę, może rzadziej... Ginka mówi, że puki co to są chyba już przepowiadające :p

6. Misialina

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie też ostatnio nawiedzają...i to wieczorem...a dzisiaj rano myślałam że mi wody odchodzą bo jak się obudziłam to mi leciało po nogach...ale się stracha najadłam...ale na spotkaniu z położną dowiedziałam się jak odróżnić wody płodowe od zwykłej wydzieliny

7. Doggi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Misialina to pisz szybko jak to odróżnic, bo ja się obawiam, że właśnie nie zobacze różnicy :p

8. traschka

traschka Mama Marysi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Misialinko ja też ostatnio mam biegunki i niedobrze mi. Wydaje mi się to dziwne, bo przez całą ciążę miałam zatwardzenie, a diety nie zmieniłam.

9. tusenfryd18

tusenfryd18 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Temat akurat dla mnie:tak:Ja się chyba najbardziej obawiam tego że nie zaskoczę że to już.

10. reklama
  11. kati83

kati83 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny położna powiedziała nam że wody płodowe mają specyficzny "rybi zapach" że ponoć nie mozna go nie poczuć

12. Doggi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hmmmm biegunka... No ja przez calą ciąże nie miałam ani zaparc ani biegunek ani tez wymiotów i mdłości... Ale Od piątku no cóż... Biegunkę mam tak co drugi dzień i cały czas mi niedobrze, tak że nie moge nic zjesc :/ rano tylko mogę coś dziabnąc a potem masacra.... Tylko woda i zielone jabłko. Noooo to ciekawa jestem... ;P

Poleć forum