reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już się zaczęło?

Misialina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Sierpień 2010
Postów
2 208
Też chciałam być autorką nowego wątku...i mam...myślę że fajnie byłoby opisywać tu nasze symptomy zbliżającego się porodu...przecież to już niedługo

I tak idąc tym tokiem myślenia mnie nawiedzają ostatnio biegunki...co zjem to zaraz wędruję do WC...położna mi powiedziała że biegunka to jeden z objawów zbliżającego się porodu i może to być 2-3 tyg przed a opakowanie wkładek higienicznych starcza mi na 3 dni...masakra...a ja narazie nigdzie się nie wybieram
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale czy jak już się zacznie na fest, to czy będziemy miały czas i głowę do pisania? :p Bo ja pewnie bede siedziec i myslec czy jechac do szpitala i nadal laba w chacie :p
 
Doggi...to nie zawsze jest tak...że kurde rodzę...jakieś kilka dni przed są już pewne objawy...którymi możemy się tu podzielić i się wspierać
 
To ja się podzielę moimi skurczami :p Pojawiają się jak leże wieczorem, i zawze jak chodzę :/ Boli w cholerę, jak próbuje rozchodzic jest gorzej, ale po chwili mijają i tak mam kilka razy dziennie, może raz na godzinę, może rzadziej... Ginka mówi, że puki co to są chyba już przepowiadające :p
 
Mnie też ostatnio nawiedzają...i to wieczorem...a dzisiaj rano myślałam że mi wody odchodzą bo jak się obudziłam to mi leciało po nogach...ale się stracha najadłam...ale na spotkaniu z położną dowiedziałam się jak odróżnić wody płodowe od zwykłej wydzieliny
 
Misialinko ja też ostatnio mam biegunki i niedobrze mi. Wydaje mi się to dziwne, bo przez całą ciążę miałam zatwardzenie, a diety nie zmieniłam.
 
Dziewczyny położna powiedziała nam że wody płodowe mają specyficzny "rybi zapach" że ponoć nie mozna go nie poczuć
 
reklama
hmmmm biegunka... No ja przez calą ciąże nie miałam ani zaparc ani biegunek ani tez wymiotów i mdłości... Ale Od piątku no cóż... Biegunkę mam tak co drugi dzień i cały czas mi niedobrze, tak że nie moge nic zjesc :/ rano tylko mogę coś dziabnąc a potem masacra.... Tylko woda i zielone jabłko. Noooo to ciekawa jestem... ;P
 
Do góry