reklama

CZY KLEIK KUKURYDZIANY może uczulac?

Temat na forum 'Kuchnia alergika' rozpoczęty przez elusia84, 9 Marzec 2011.

1. elusia84

elusia84 Fanka BB :)

jak jestem u Was z kleikiem kukurydzianym?ja dodałam do mleczka i chyba z tego pojawiły sie rumieńce na policzkach!!!

2. goniasobol

goniasobol Fanka BB :)

Moja Maja była na Bebilonie pepti, bo miała skazę, ja dodawałam kleik, ale najpierw ryżowy, wydaje mi się, że jest delikatniejszy, później dodawałam też kleik kukurydzianyi nie było żadnych problemów.

3. reklama
  4. _louise_

_louise_ Fanka BB :)

oczywiscie ze moze uczulac...nasz synek ma uczulenie chyba na kukurydze wlasnie i po kleiku kukurydzianym jego alergiczne plamki czerwone na pleckach byly bardzo zaognione.radze tez zwrocic uwage na zupki i obiadki w sloiczkach-bo pewnie niedlugo przyjdzie na nie czas-do wiekszosci dodawana jest skrobia kukurydziana, ktora tez uczula

5. elusia84

elusia84 Fanka BB :)

właśnie z tego co czytałam na słoiczkach to większośc ma skrobie kukurydzianą albo olej kukurydziany,a mam jeszcze problem taki,ze Natalka nie toleruje marchewki,ostatnio dałam parę łyżeczek i na drugi dzień miała zaognione policzki,dziwne bo to co ją uczula to zawsze na policzkach sie pojawia a ciałko raczej ma ładnej barwy bez zmian,zastanawiam sie co jej będę mogła podawać z warzyw jak podstawą jest marchewka w każdym prawie słoiczku....aby gotować w domu to nie ma jeszcze dobrych i zdrowych jarzyn,także będzie chyba cięzko,Natalia też piję pepti:p

Poleć forum