reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy któraś tak miała

Dołączył(a)
26 Wrzesień 2018
Postów
1
14.08 @
18.08 wyjazd nad morze
20.08 powrót
Około 27. Bol brzucha jak na @
Później lekkie mdłości z rana takie że musiałam poleżeć jeszcze z 20minut i przechodzily
Następna @ powinna być 14.08 lecz mam nieregularne to max 29.08
Raz cykl 29dni max 39. A teraz już 44
Do tego dużo takiego białego mlecznego śluzu , w niektóre dni gdy zapale papierosa to nawet połowy nie dam rady bo mi tak nie dobrze , od kilku dni chodzę podziebiona, brzuch czasem pobolewa raz mocniej A raz lżej ten ból trwa krótko, cera też troszkę pogorszyła się, piersi też od kilku dnipowiekszone i lekko jak się dotknie mocniej to pobolewaja
 
reklama
Rozwiązanie
Nigdy nie zrozumiem... dlaczego kobiety wolą zadawać takie pytanie na forum zamiast zrobić test. Zwłaszcza ze okres sporo juz się spóźnia. Proponuję wypalić więcej fajek i patrzeć na reakcję. Jak mdli to pewnie ciąża.
Do góry