reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy któraś z mam przechodziła Covid?

reklama
Byłam osłabiona przez dwa tygodnie, przez dwa dni miałam też stan podgorączkowy i po trzech dniach bodajże straciłam smak i węch. Węch i smak po tygodniu wracały podczas gotowania i po zjedzeniu znikały 😆 Po 2 tygodniach wróciły na stałe.
Mąż (nie mający problemów zdrowotnych, aktywny fizycznie) przeszedł troszkę gorzej. Miał gorączkę przez tydzień. Tego samego dnia co ja stracił węch i smak, wróciło mu po 10 dniach od razu.
 
Ja przechodziłam bardzo łagodnie, łagodniej niż grypę. Straciłam smak i węch. Pierwszego dnia czułam się rozbita, ale drugiego już było okej. Troszeczkę byłam jeszcze przemęczona ;) Mój mąż mimo tego, ze spaliśmy ze sobą, całowaliśmy się, piliśmy z jednej szklanki itp. nie zaraził się wgl :)
 
Do góry