reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy któraś z was tak miała? Implantacja

Okres od 29.01 do 03.02
Owulacja w 10 dniu cyklu dzień wcześniej stosunek no i się zaczęło ból jajników i podbrzusza trwał tydzień..
W dzień owulacji kłucie jajnika na papierze dużo sluzu i dwie kropki sluzu zabarwionego na różowo.
Dziś 16 dzień cyklu dwa razy na papierze zauważyłam śluz zabarwiony na brązowo śluz gęsty i przezroczysty jajniki już tak nie bolą ale ćmi mnie podbrzusze.
Czy mogę mieć nadzieję że to plamienie implantacyjne?
Czy któraś z was tak miała?
Jak się u ciebie sprawa wyjaśniła?
Ja miałam dokładnie 7 dni po owulacji/stosunku plamienie. Teraz wiem że było implantacyjne bo zaszłam w ciążę.
 
reklama
Jak się u ciebie sprawa wyjaśniła?
Ja miałam dokładnie 7 dni po owulacji/stosunku plamienie. Teraz wiem że było implantacyjne bo zaszłam w ciążę.
U mnie dziwna sytuacja.. Robiłam test w dniu w którym miał zacząć się okres mam jak w zegarku co 28 dni na teście delikatny szary cień aż partnera zapytałam czy też widzi bo już myślałam że coś sobie wmawiam.. Na następny dzień spadła temperatura i zaczął się okres. Jakiś wadliwy test się trafił. Ogólnie ten cykl dziwny czuję się okropnie śpiąca w głowie mi się kręci.
Zawsze bolesne miesiączki a tu spokój tylko plecy nad tyłkiem bolą.
 
U mnie dziwna sytuacja.. Robiłam test w dniu w którym miał zacząć się okres mam jak w zegarku co 28 dni na teście delikatny szary cień aż partnera zapytałam czy też widzi bo już myślałam że coś sobie wmawiam.. Na następny dzień spadła temperatura i zaczął się okres. Jakiś wadliwy test się trafił. Ogólnie ten cykl dziwny czuję się okropnie śpiąca w głowie mi się kręci.
Zawsze bolesne miesiączki a tu spokój tylko plecy nad tyłkiem bolą.
Albo biochemiczna. Ale nie ma co gdybać. Powodzenia w staraniach ❤️
 
Do góry