reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy któraś z was tak miała? Słabe przyrosty bety, pęcherzyk jednak nie pusty.

mmufinka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Grudzień 2013
Postów
123
Dziewczyny czy ktoś miał tak jak ja? Jestem załamana.
7.11 beta 70
9.11 bet 162
16.11 beta 1040
18.11 beta 1070 (przyrost tylko 3%)
19.11 USG pęcherzyk 0.48 z ciałkiem żółtkowym bez zarodka
22.11 USG pusty pęcherzyk jak 19stego tyle że urósł na 0.76
Dziś 29.11 USG pęcherzyk urósł malutko bo tylko do 0.85cm ale pojawił się zarodek bez serduszka, wielkość pęcherzyka odpowiada 5t6d. A zarodek 6t1d a mamy 7t4d… Będzie cos z tego ? Są plamienia zszokował mnie dziś widok zarodka ale lekarz mówi że przyrost pęcherzyka za mały i i tak wygląda to średnio …
 
reklama
Dziewczyny czy ktoś miał tak jak ja? Jestem załamana.
7.11 beta 70
9.11 bet 162
16.11 beta 1040
18.11 beta 1070 (przyrost tylko 3%)
19.11 USG pęcherzyk 0.48 z ciałkiem żółtkowym bez zarodka
22.11 USG pusty pęcherzyk jak 19stego tyle że urósł na 0.76
Dziś 29.11 USG pęcherzyk urósł malutko bo tylko do 0.85cm ale pojawił się zarodek bez serduszka, wielkość pęcherzyka odpowiada 5t6d. A zarodek 6t1d a mamy 7t4d… Będzie cos z tego ? Są plamienia zszokował mnie dziś widok zarodka ale lekarz mówi że przyrost pęcherzyka za mały i i tak wygląda to średnio …
Bardzo mi przykro, ale byłam w podobnej sytuacji. Późno pojawił się pęcherzyk, późno zarodek i serduszko... Niestety serduszko biło tylko przez tydzień, ciąża zatrzymała się około 7 tygodnia. Do tego masz plamienia, więc niestety kiepsko to wygląda :(
 
Pytanie powinno być skierowane do lekarza. Dla mnie 3% przyrost już by wzbudził negatywny scenariusz.
Oczywiście pytałam lekarza, powiedział że jedyne co na tą chwilę on może, to czekać. Nic nie jest w stanie powiedzieć, diagnoza była już tydzień temu niemal pewna, stawiał że to pusty pęcherzyk. Dziś byłam właściwe tylko to potwierdzić. Lekarz był chyba równie zaskoczony widokiem zarodka jak i ja…
 
Bardzo mi przykro, ale byłam w podobnej sytuacji. Późno pojawił się pęcherzyk, późno zarodek i serduszko... Niestety serduszko biło tylko przez tydzień, ciąża zatrzymała się około 7 tygodnia. Do tego masz plamienia, więc niestety kiepsko to wygląda :(
Oj wolała bym uniknąć takiej sytuacji. Lepiej aby nie zabiło w ogóle, jakkolwiek to nie brzmi. Dzisiejsza wizyta i tak mnie strasznie rozbiła bo już zdążyłam pogodzić się z diagnozą pustego pęcherzyka.
 
Do góry