reklama

Czy któryś z waszych mężów miał coś takiego??

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Vezyrek, 10 Listopad 2007.

1. Vezyrek

Vezyrek Tata Filipa i Tosi

Witam
    Piszę tutaj ponieważ nie wiedziałem gdzie to wstawić.
    Postanowiłem zamieścić tutaj to pytanie ponieważ kiedyś to forum pomogło mi w moich problemach (pomimo iż jestem mężczyzną) i teraz postanowiłem się do was zwrócić:zawstydzona/y:

Ale do sedna sprawy, kilka dni temu ktoś powiedział mi że najprawdopodobniej mam :
    Żylaki powrózka nasiennego :-(
    I planuje w poniedziałek iść do lekarza i to sprawdzić.
    Dodam iż to może być powód problemów z zapłodnieniem mojej żony. Jakiś czas temu próbowaliśmy przez rok i nam nie wyszło:-( i teraz zaczynam się zastanawiać czy to nie problem jednak u mnie.
    Więc mam pytanie czy któryś z waszych partnerów miał taką przypadłość i co się z nim dalej działo i czy udało wam się później mieć dzieci??

Pozdrawiam i mam nadzieję na jakieś opinie.

Vezyrek

2. majulek

majulek Zaciekawiona BB

Witam Vezyrek. Gratuluje odwagi jednak widze ze nikt nie odpowiada na twoje mysle ze dosc problematyczne pytanie. Moj maz nie cierpial na taka dolegliwosc. Jednak ja poszukalabym info na necie na roznych forach i przedewszystkim poszla do lekarza jak najszybciej. Zycze zdrowia i wytrwalosci. pozdrawiam

3. reklama
  4. Vezyrek

Dziękuje za odpowiedz :)
    Już znalazłem na innych forach i też byłem u lekarza i teraz czeka mnie test czy jestem płodny czy nie.
    W ciągu 2 max 3 tygodni będę widział czy mogę uszczęśliwić(małym dzieciątkiem) moją Pandorkę czy też nie :(
    No i czy trochę mojego świata też się załamie.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za odpowiedź.

5. Anitta

Anitta Zaciekawiona BB

Daj znać koniecznie jakie były wyniki badań i mam nadzieję, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku!

6. Vezyrek

Witam Anitta
    Dzisiaj na 16:00 idę do lekarza poznać wyniki. Już się nie mogę doczekać.:zawstydzona/y:
    Jak będę coś wiedział to się odezwę :sorry2:
    trzymajcie kciukasy

Ps. Dzięki za wsparcie :-(

7. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Trzymamy kciukasy i wierzymy, że wyniki będą dobre:tak::tak::tak:

pozdrawiam
    nikita

8. Vezyrek

No i byłem wczoraj na rozmowie u mojego lekarza i po wstępnym badaniu okazuje się iż jest małe prawdopodobieństwo (na chwilę obecną) że możemy mieć dzieci. I to z mojej strony jest problem :-( Ale lekarz powiedział że to nie koniec świata i chce powtórzyć test i wtedy będziemy myśleć co dalej. Stwierdził iż istnieje szansa iż może dojść do ciąży w tej chwili ale jest to mała szansa. No chyba że wynik badania jest zakłamany (na co mam nadzieję) i po kolejnym badaniu będzie wiadomo co dalej można robić.
    Lekarz poradził mi abym zaczął łykać dużo witam i nie poddawać się.

dziękuje za wsparcie mojego drogie Panie.

Zobaczymy co nam przyniesie przyszłość :sorry2: oby 2 kreseczki na teście.
    Powiem wam że kiedyś myślałem że fajnie będzie zaplanować ciąże i dziecko i zacząć starania kiedy będzie najlepszy moment. Ale teraz żałuje że czekałem tak długo ze staraniami i chciałbym aby cofnąć czas i może gdybyśmy wcześniej zaczęli starania to coś by z tego już było. :-( Ale nie zamierzam już dłużej czekać i mam nadzieję że jakimś cudem uda się abyśmy mieli własne dzieciątko i wierze że kolejny wynik będzie lepszy.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.

9. sewa

sewa mamuśka ;-)

Vezyrek trzymam kciuki :tak:

10. reklama
  11. agawar

agawar mama Bartka

3mam kciuki:)

12. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Powodzenia!!!!!! :-) Napewno sie uda!!!!:tak::-)

Ostatnia edycja: 15 Lipiec 2008

Poleć forum