reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ktos byl w podobnej sytuacji- odejscie wod?

to bardzo sie ciesze ze jestes zadowolona, imie piekne tez chcialam tak dac na imie synowi gdyby byl syn ale maz sie nie zgadza :( pociesze cie ze tutaj tez nie mierza :))
 
reklama
Szczesciara z Ciebie szkoda ze ja nie mialam tyle szczescia.do 20-ego tygodnia ciazy bylo wszystko"ksiazkowo"dobrze niestety w jednej sekundzie zaczely mi odchodzic wody i moj synek umarl.....dlatego nigdy nie lekcewazcie nawet najmniejszego sygnalu czy bedzie to skurcz czy plamka na bieliznie....zanim nie urodzisz bobaska zywego to tak naprawde wszystko moze sie zdarzyc.
 
Niesamowite że oni tam wypuszczają matkę z dzieckiem zaraz po porodzie do domu, u nas to najpierw 3 dni badają, mój syn miał chyba ze 2 razy dziennie pobieraną krew do jakichś badań, usg głowy, sprawdzanie czy nie dostaje żółtaczki, mnie też badano codziennie i dopiero po 3 dniach badań do domu a to i tak szybko bo niektóre zostawały dłużej. Sama nie wiem co jest lepsze.
 
Gratuluje synka:-)
Z tego wlasnie powodu spedzam ciaze w Pl i dopiero po porodzie jade do meza do Uk. Po odejsciu wod trzeba w ciagu 24 godzin urodzic bo grozi to zakarzeniem. W Danii niestety tez maja takie chore podejscie-jak sie nie uda to tak mialo byc.....:wściekła/y: Skur....synstwo i tyle. W Pl tez nie jest rozowo ale bez porownania opieka nad ciezarna jest o niebo lepsza.
Badania po porodzie takie jak usg glowki i serca moga wykryc powazne wady i uratowac dziecku zycie. Kontrola zoltaczki tez jest bardzo wazna.
Gdyby w Pl bylo takie podejscie do ciazy jak w Europie to mojej najstarszej corki by nie bylo i blizniakow pewnie tez nie. Duzo czasu spedzilam w szpitalu ale przynajmniej wiem ze zrobilam co moglam.Matka wie kiedy cos zlego sie dzieje to instynkt a lekcewazenie lekarzy przechodzi wszelkie pojecie..
 
Do góry